COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Giresun Merkez Çıtlakkale Mahallsi'nde 149 m2 İmarlı arsa

Bankadan 149m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15451
Metre Kare 149m2
Ada 476
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çıtlakkale Mahallesi, Batlama Caddesi, 476 ada 12 parsel Merkez / GİRESUN

Açıklama

Giresun ilinin en hareketli bölgesinin yaklaşık 2,3 km. güneybatısında, gelişme potansiyeli olan mevkide, 03.12.2015 tarih onaylı 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planında Konut sahasında kalmakta olup Bitişik Nizam 4 kat yapılaşma şartlarına sahip 149.00m2 ARSA

Özellikler: Konu taşınmaz, Giresun ili, Merkez ilçesi, Çıtlakkale Mahallesi, 476 ada 12 parsel tapu kaydına sahip, 149,00 m2 alanlı olup Arsa vasfındadır. Taşınmazın kuzeybatı yönde imar yoluna diğer yönlerde komşu parsellere cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz düzgün olmayan geometrik forma, eğimli topografik yapıya sahiptir. İlgili Kadastro Müdürlüğünde, Belediyede ve mahalinde yapılan incelemelere göre taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Giresun ili, Merkez ilçesi, Çıtlakkale Mahallesi, 476 ada 12 parsel tapu kaydına sahiptir. Taşınmaza ulaşım için Çıtlakkale Mahallesinde Atatürk Bulvarından Batlama Caddesine girilir, yaklaşık 300 m. ilerlendikten sonra taşınmaz sol kolda konumludur. Konumuz gayrimenkul, Giresun ilinin en hareketli bölgesinin yaklaşık 2,3 km. güneybatısında kalmakta olup, bulunduğu bölgedeki çevre yapılaşmasına bakıldığında; mevcut cadde ve sokakların her iki kenarı boyunca boş arsalar, 3­4 katlı konut amaçlı binalar göze çarpmaktadır. Bölgenin il geneli düşünüldüğünde orta gelir seviyesindeki nüfusa hitap ettiği söylenebilir.

Not: Taşınmazın tapu vasfı FINDIK BAHÇESİ 'dir. Giresun Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde yapılan incelemede alınan bilgiye göre söz konusu parsel 03.12.2015 tarih onaylı 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planında Konut sahasında kalmakta olup Bitişik Nizam 4 kat yapılaşma şartlarına sahiptir. Net imar parseli olup terki bulunmamaktadır. Parselin çekme mesafeleri ve güncel inşaat alanı hakkında net bilgi almak için ilgili belediyeye başvurmak gerekir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.