Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Giresun Espiye Çam Mahallesi'nde 2 Adet Konut İmarlı Arsa

Bankadan 340m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23260
Metre Kare:
340m2
Ada:
777
Parsel:
2-4
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Çam Mahallesi, Seferoğlukıranı Mevkii, 777 ada 2 ve 4 parseller, Espiye/Giresun

Açıklama

Özellikler: Giresun İli, Espiye İlçesi, Çam Mahallesi, Seferoğlukıranı Mevkii, "Arsa" vasıflı, 131,86 m2 ve 208,79 m2 alanlı, 777 ada 2 ve 4 parsellerdir. Taşınmazlara ulaşım, bölgenin önemli arterlerinden Çam Mahallesi Caddesi ile irtibatlı Meryemoğlu Sokak üzerinden sağlamaktadır. 

  • 131,86 m2 alanlı, 777 ada 2 parsel düz bir topgrafyaya sahip olup dörtgen geometrik formdadır. Parselin kuzeyde yaklaşık 10 metre cephesi bulunmaktadır. Parselin cephe olduğu imar yolu halihazırda açılmamıştır. 
  • 208,79 m2 alanlı, 777 ada 4 parsel ise düz bir topografyaya sahip olup çokgen geometrik formdadır. Parselin güneyde yaklaşık 15 metre imar yolu cephesi bulunmaktadır. Parseller üzerinde halihazırda herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parseller halihazırda boş arsa vasfındadır. Parseller üzerinde fındık ağaçları bulunmaktadır.

Yapılaşma Şartları ;

"Konut" alanında kalmakta olup " Bitişik Nizam" yapı düzeninde, "5 Kat" yapılaşma şartlarına sahiptir. Parsellerin belediye sınırları içerisinde kalmakta olduğu ve herhangi bir terkinin bulunmadığı bilgisi şifahen alınmıştır. Güncel imar durumuna göre her iki parsel üzerine de yaklaşık 95 m2 taban alanlı, normal katlarda 110 m2 olmak üzere toplam yaklaşık 535 m2 inşaat alanlı, 5 katlı birer yapı inşa edilebilmesi mümkündür.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.