1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Giresun Alucra Yunus Emre Mahallesi'nde 3+1 77 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 77m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17069
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 77m2
Ada 472
Parsel 31
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 29

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yunus Emre Mah. Karaağaç Cad. No:74 K:4 D:29 Alucra/Giresun

Açıklama

Özellikler: 29 bağımsız bölüm numaralı "Mesken Dubleks" nitelikli gayrimenkul, binanın 4. katında ve bina girişine göre sağ orta cephede konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projeye göre normal katta 47 m2, çatı piyesinde 30 m2 olmak üzere toplam brüt 77 m2 alanlıdır. Taşınmaz normal katta 2 yatak odası, mutfak, otuma odası, hol, banyo, WC, çatı piyesinde kiler, yatak odası, hol hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz, 789,31 m2 alanlı, 472 ada 31 parsel ve üzerinde konumlu yapıdır. Bina, onaylı mimari projede ve yerinde bodrum, zemin ve 4 normal kattan ibarettir. Onaylı mimari projeye göre binanın bodrum katında, sığınak, zemin katında, 6 mesken, bina girişi, 1.2, 3. katlarında, 6'şar mesken, 4. katında, 2 mesken, çatı piyesi ile irtibatlı 4 dubleks mesken olmak üzere binada toplam 30 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi onaylı mimari proje ve yerinde zemin kat seviyesi, güney cepheden sağlanmaktadır. Bina cephesi sıvalı ve boyalıdır. Binada ısınma merkezi sistem kalorifer ile sağlanmaktadır. Bina üzeri çatı ile örtülüdür. Bina kapısı alüminyumdur. Bina giriş fuayesi, merdivenler ve sahanlıkların kaplaması mermer olup, korkuluklar alüminyumdur. Asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Yunus Emre Mahallesi, Karaağaç Caddesi, Oz Erili Apartmanı, No:74, Daire:29, Alucra/Giresun açık adresinde konumlu, tapuda Giresun ili, Alucra ilçesi, Babapınar Mahallesi, Aşağıyazı Mevkii, "Arsa" nitelikli, 472 ada 31 parselde kayıtlı, "Mesken Dubleks nitelikli, 4. kat, 26 numaralı bağımsız bölüm ve "Dubleks Mesken" nitelikli, 4. kat 29 numaralı bağımsız bölümdür. Taşınmazlara ulaşım; bölgenin önemli arterlerinden Bayburt-Şebinkarahisar Karayolu ile irtibatı Karaağaç Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmazlar, Alucra Devlet Hastanesinin yaklaşık 600 metre kuzeyinde, Karaağaç Caddesi üzerinde konumludur. Taşınmazlar ilçe merkezine yakın konumdadır. Yakın çevresinde; Alucra Devlet Hastanesi, Alucra Otogarı, Giresun Üniversitesi Alucra Turan Bulutçu Meslek Yüksek Okulu, boş arsalar ve benzer iskan alanları bulunmaktadır. Gayrimenkule toplu taşıma ve özel araç ile ulaşım imkanı mevcuttur. Taşınmaz kamusal alanlar ve sosyal donatı alanlarına yakın konumdadır. Bölgede altyapı ile ilgili herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bölgede seyrek olarak 4-5 katlı ayrık nizamda inşa edilmiş, apartman tipi konut yapılaşması bulunmakta olup, ticari faaliyet bulunmamaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.