COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Gaziantep Şehitkamil Sarıgüllük Mahallesi'nde 4+1 İskanlı Daire

Bankadan 4 + 1 220m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15418
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 220m2
Ada 319
Parsel 690
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 20/12/2002
Ruhsat Tarihi 13/09/2000
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sarıgüllük mahallesi, Barlas Cad. Keretli Apt. Sit. No:5 / 6 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

Açıklama

Tercih edilen bölgede, şehir merkezine ve sosyal alanlara yakın mesafede konumlu, Brüt 220,00 m2 ARA KAT KÖŞE DAİRE

Özellikler: 6 bb nolu taşınmaz Antre ­hol, 4 oda, salon, mutfak, banyo, Wc, kiler, ebeveyn duş ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta ve 170 m2 alanlıdır.

Söz konusu taşınmaz, Gaziantep İli, Şehitkamil İlçesi, Sarıgüllük Mahallesi, Barlas Caddesi üzerinde yer almakta bulunan, 5 numaralı binanın, 3.katında, 6 kapı ve 6 bağımsız bölüm numaralı dairedir. Taşınmaz, 319 ada, 690 parsel, 1.132,00 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde yer almaktadır. Ana gayrimenkul mimari projesine göre, bodrum kat, zemin kat, 5 normal kat ve çatı olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Mimari projesine göre, bodrum katta sığınak, kalorifer dairesi ve 8 adet b.b. garaj, zemin katta; bina girişi ve 2 adet dükkan, normal katların her birinde ise 2'şer adet daire, çatı katta mesken eklenti alanları yer almakta olup, ana gayrimenkulde toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi cephesi olduğu Barlas Caddesi üzerinden zemin kattan sağlanmaktadır. Dış cephesi, normal tipte cephe boyası/malzemesi ile kaplanmıştır.

Ulaşım: Gaziantep İli, Şehitkamil İlçesi, Sarıgüllük Mahallesi, Barlas Caddesi üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede, 5­6 katlı ayrık nizamda inşa edilmiş, betonarme karkas yapılar yer almaktadır. Cadde üzerinde zemin katlar işyeri, sokak aralarında ise zemin kat ve normal katlar konut olarak kullanılmaktadır. Sosyo ekonomik olarak orta ve yüksek gelir seviyesine sahip ailelerin ikamet etmek için tercih ettikleri yerleşim bölgesidir. Kamusal hizmetlerden tam olarak yararlanmakta olup, gözle görülen bir alt yapı sorunu bulunmamaktadır. Söz konusu taşınmaza, Zübeyde Hanım Bulvarı üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır. Özel araçlar ile Zübeyde Hanım Bulvarı üzerinden batı istikametine ilerleyip sağa Barlas Caddesine girilir ve 80 m. ilerleyip sol kol üzerinde bulunan değerleme konusu taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul olan Keretli Apartmanına ulaşılmaktadır.

Not: 13/09/2000 tarihli yapı ruhsatı ve 20/12/2002 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre 170 m2 kullanım alanlı olup, mevcutta 220 m2 kullanım alanlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.