1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Gaziantep Şehitkamil Güvenoğlu Plaza'da 5+1 385 m2 İskanlı Daire

Bankadan 5 + 1 385m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17430
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 385m2
Ada 3189
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 11
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mah. 01049 Nolu Sokak Güvenoğlu Plaza No: 12/15 Şehitkamil /Gaziantep

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz ana gayrimenkulün 11. ve çatı katında konumlu olan 15 no'lu bağımsız bölüm, bina girişine göre ön, arka, sağ, sol tarafta, kuzey, güney, doğu ve batı cepheli meskenidir. Taşınmazın 11. katı mimari projesinden yapılan hesaplamaya göre brüt 345 m2 alanlı olan meskende mimari projesine göre antre, hol, gece holü, salon+yemek odası, 4 oda, mutfak, lavabo, wc, 2 soyunma odası, çamaşır odası, 4 banyo, 3 adet balkon hacimleri bulunmaktadır. Çatı katı mimari projesinden yapılan hesaplamaya göre brüt 40 m² alanlı olan meskende mimari projesine göre hobi odası bulunmaktadır. Taşınmaz toplamda brüt 385 m2 alanlıdır. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; parsel üzerine, betonarme karkas yapı tarzında, tek blok halinde ve bodrum+zemin+asma+fesisat+11 normal+çatı katli olmak üzere inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu binanın bodrum katında; müşterek otopark, kazan dairesi, su deposu, sığınak, pano odası, jeneratör odası, yangın suyu deposu, zemin katında; 7 adet dükkan ve bina girişi, asma katında 1 adet dükkan eklentisi, bina görevli dairesi, tesisat katında; teras, 1'den, 4. kata kadar katlarında; her katta 2'şer adet mesken bulunmakta, 5. kattan, 11. kata kadar her katta 1'er adet mesken bulunmaktadır. Çatı katında 11. kattaki mesene ait dubleks eklenti bulunmaktadır. Toplam 22 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Isınma sistemi doğalgaz yakıtlı bireysel sistem kaloriferlidir ve asansör mevcuttur. Dışı akrilik boyalı olup dış doğramalar pvc doğramadır. Belediyenin tüm alt yapı hizmetlerinden azami ölçüde istifade etmektedir.

Ulaşım: Gaziantep İli, Şehitkamil İlçesi, Atatürk Mahallesi, 01049 Nolu Sokak üzerinde 12 bina numaralı Güvenoğlu Plazada konumludur. Taşınmaz Adnan İnanıcı Caddesine yaklaşık 40 m mesafede, Cemil Sait Barlas Caddesine yaklaşık 100 m mesafede ve şehir merkezine ise yaklaşık 5 km mesafededir. Yakın çevresinde ayrık nizam 8-12 katlı mesken amaçlı binalar ve siteler, eğitim kurumları, sosyal park alanları vs. bulunmaktadır. Gayrimenkulün bulunduğu bölge büyük ölçüde gelişimini tamamlamış bir bölge olup bölgeye ulaşım sorunsuzdur ve bölge her türlü altyapı ve belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.