0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Gaziantep Karkamış'ta Avlulu Kerpiç Ev

Şirketten 120m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19789
Metre Kare:
120m2
Ada:
143
Parsel:
498
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
50
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Fiziksel Durum:
Az Tadilat

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yolağzı Mahallesi Köyiçi Mevkii 143 Ada 498 Parsel Karkamış /GAZİANTEP

Açıklama

Özellikler : Taşınmaz Gaziantep İli, Karkamış İlçesi, Yolağzı Mahallesi sınırları içerisindedir. 143 Ada 498 Parsel 160,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerine kurulmuş  cins tashihi yapılmış Avlulu Kerpiç Ev dir.  Gayrimenkulün bulunduğu Yolağzı Mahallesinde tarım amaçlı olarak kullanılan araziler bulunmaktadır. Mahalle genelindeki yapılaşma 1-2 katlı yığma ve betonarme müstakil yapılar şeklindedir. Mahalle içerisinde yaşayan insanların geçim kaynağı tarım ve hayvancılık üzerinedir.  Zemin kat brüt 120 m2 alanlı ahır yapısı bulunduğu gözlemlenmiştir. Ayrıca komşu parseldeki yapının küçük bir kısım alanı da  taşınmazın sınırları içerisinde kalmaktadır. Yapının dış cephesi sıva üzeri renkli boya olup giriş kapısı demir doğramadır.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.