Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Gaziantep Şehitkamil Güvenevler Mahallesi'nde 5+1 Daire

Bankadan 5 + 1 285m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22910
Oda Sayısı:
5 + 1
Metre Kare:
285m2
Ada:
2483
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
5
Bağımsız Bölüm:
9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Güvenevler Mahallesi 29026 Nolu Cadde Fevzi Şahin Apartmanı (No:54) Kat:5 Da:9 Şehitkamil/GAZİANTEP

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Gaziantep İli, Şehitkamil İlçesi, Güvenevler Mahallesi hudutları içerisindedir.  Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, betonarme yapı türünde, ayrık nizam tarzında, 898,00 m2 arsa üzerine kurulmuş ve yapımı 2003 yılında tamamlanmış binadır. Taşınmaza ait onaylı mimari proje incelenmiş olup, Şehitkamil Belediyesi/Şehitkamil Tapu Müdürlüğü`nde incelenen vaziyet planına göre ana gayrimenkulün konumu yerindekine uygundur. Bodrum katında bina girişi, sığınak, kalorifer dairesi,5 adet garaj, Zemin katında 2 adet mesken, 1. Normal katında 2 adet mesken, 2. Normal katında 2 adet mesken, 3. Normal katında 2 adet mesken, 4. Normal katında 2 adet mesken, Çatı katında son kattaki meskenlerin eklentisi (dubleks) olmak üzere ana gayrimenkulde 5 adet garaj ve 10 adet mesken toplamda 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul toplam 6 kattan oluşmaktadır. Değerlemeye esas taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkulün dış cephesi sıva üzeri renkli boyadır. Ana gayrimenkul asansörlüdür ve giriş kapısı demir doğramadır. Ana gayrimenkule ait C sınıfı enerji kimlik belgesi mevcuttur. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığından yapılan hasar tespit incelemesinde  Az Hasarlı olduğu tespit edilmiştir.

Normal kat brüt ~167 m2, çatı kat brüt ~43 m2 olmak üzere toplam brüt 210 m2 alanlı olup yasal olarak normal katında 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 antre, 1 hol, 1 banyo, 1 lv.-wc ve 2 balkon ünitelerinden, çatı katında 2 oda, 1 banyo, 1 hol ünitelerinden oluşmaktadır.  Taşınmaz mahallen normal kat brüt ~195 m2, çatı kat brüt ~90 m2 olmak üzere toplam brüt 285 m2 alanlı olduğu bilgisi rapordan alınmıştır. Taşınmaz binaya ön cepheden bakıldığında tam karşımızdaki dairedir ve kuzey, güney, batı cephelidir. Taşınmazın ısıtma sistemi doğalgazlı kombidir. Ana gayrimenkulün bina girişi mahallen zemin kot seviyesindeki bodrum kattan verildiğinden dolayı taşınmaz mahallen 5. Ve çatı kat konumludur.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.