COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Gaziantep Şahinbey Oska Benim Evim 4 Sitesi'nde 2+1 70 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 70m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16811
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 70m2
Ada 636
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Küçükkızılhisar Mah. 104254 No'lu Sokak Oska Benim Evim 4 Sitesi F Blok No:4F/12 Şahinbey Gaziantep

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz ana gayrimenkulün F bloğunun 1. katında bina girişine göre arka tarafta, doğu cephede konumlu dairedir. Konu taşınmazın onaylı projeye göre; yaşam alanı, 2 oda, mutfak nişi, antre, banyo, wc ve 1 adet balkon hacminden oluşmakta olup brüt 70 m2 kapalı alana sahiptir.

Konu taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz 10.708,37 m2 yüzölçümlü arsa üzerine ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında 8 blok olarak inşa edilmiştir. Bloklar parselin güneybatı köşesinden saat yönünde gidildiğinde sırası ile A,B,C,D,E,F,G1-G2 bloklar olarak tescil edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu F blok parselin doğu köşesinde yakın konumda inşa edilmiştir. Konu taşınmazın bulunduğu F blok bodrum kat, zemin kat ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Bodrum katta; kapıcı dairesi, sığınak ve müştemilat alanları, zemin katta ve 3 normal katta ise her katta 8'er adet mesken yer almakta olup toplamda 32 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi bodrum kattan yapının batı cephesinden yapılmaktadır. Bina asansörlü ve doğalgaz ısıtmalıdır. 

Ulaşım: Üniversite Bulvarı üzerinden güney istikametinde Halep Bulvarı yönünde ilerlenir. Daha sonra 104001 nolu cadde yönünde ilerlenerek Küçükkızılhisar istikametinde ilerlenir. Akabinde Onkoloji Hastanesi yönüne sağa doğru dönülüp yaklaşık 1 km kadar ilerlenirse sağ tarafta konumlu taşınmazın bulunduğu Benim Evim Sitesine ulaşılır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.