COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Gaziantep Nizip Mevlana Mahallesi'nde 1+1 35m2 Daire

Bankadan 1 + 1 35m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17056
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 35m2
Ada 1421
Parsel 469
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mevlana Mah. Bölükbaşı Sok. No: 20 Daire: 6, Nizip/Gaziantep

Açıklama

Özellikler: 6 numaralı bağımsız bölüm olan mesken nitelikli taşınmaz binanın 1.bodrum katında yer alır. Binanın girişine karşıdan bakıldığında sol yan cephede konumludur. Mimari projesine göre yaklaşık 35m2 alanlı olup salon+mutfak nişi, 1 oda, banyo ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmaz; 378m2 yüz ölçümüne sahip 1421 ada 469 parsel üzerinde, ayrık nizamda, 3/B yapı sınıfı ve grubunda, betonarme karkas sistemde tek blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina: 2 bodrum kat+zemin kat+3 normal katlı toplam 6 katlı olrak inşa edilmiştir. Binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya girişi, onaylı mimari projesine göre 1. bodrum kat katında doğu yönünden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi boya, merdiven basamakları mermer, merdiven arası duvarları ise boyadır. Kat irtifakına esas onaylı mimari projeye göre binanın 2.bodrum katında; sığınak, 1.bodrum katında; müşterek garaj, ortak alan, bina girişi, zemin katında ve 3 normal katlarının her birinde ise 4er adet mesken olmak üzere 16 adet b.b bulunmaktadır. Ana gayrimenkulde 1 adet asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Gaziantep/Nizip ilçesi Mustafa Kökmen Bulvarı üzerinden Yavuz Sultan Selim caddesi üzerinden kuzey istikamette 950m ilerlenir, sol tarafta Belkıs Sokak üzerinden Bölükbaşı sokağa girilir. 100m ilerde taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkule ulaşılır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.