Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Gaziantep Nizip Atatürk Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 98m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23247
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
98m2
Ada:
808
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
5
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
14.06.2016
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
8

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Atatürk Mahallesi Çapan Sokak Aynur Apartmanı No: 36 Kat: 3 - Daire No: 8 Nizip /GAZİANTEP

Açıklama

Özellikler: Gaziantep İli, Nizip İlçesi, Atatürk Mahallesi, Çapan Sokak, Aynur Apartmanı, No: 36, Kat: 3, Daire No: 8 (8 Bağımsız Bölüm) açık posta adresinde yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 498,25 m² kullanım alanlı parsel üzerinde ikiz nizamda betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmaz Bodrum + Zemin + 3 Normal katlı olup, toplam 5 katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bodrum katında kapıcı dairesi, pano odası, garaj, açık otopark, sığınak ve bina girişi, zemin ve 3 normal katında 2' şer adet mesken bulunmaktadır. Binanın onaylı mimari projesine göre toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup balkonları alçıpan dekoratif süslemelidir. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama kapıdır. Ana gayrimenkulde 1 adet asansör bulunmaktadır. Isıtma sistemi kat kaloriferi olup doğalgaz - kombi ile sağlanmaktadır. Genel olarak ana gayrimenkulde kullanılan malzeme ve işçilik orta seviyededir. 

8 NOLU BB iç kısımları görülememiş olup, projesi ile uyumlu olduğu varsayılmıştır. Binanın bodrum katında yer alan bina girişine göre 4. katında yer almakta olup, bina giriş kapısı karşımızda olmak üzere bakıldığında sol tarafta yer almaktadır. Taşınmazın güney, doğu ve batı olmak üzere 3 cephesi bulunmaktadır. Mimari projesinde yapılan ölçümler neticesinde ~brüt 98 m² alanlı olup 2 oda, salon, antre, mutfak, hol, banyo, lavabo-wc ve 1 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. 

NOT: Taşınmazın 06.02.2023 tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası hasar tespit sorgulamasında herhangi bir kaydına rastlanmamıştır. Yerinde dışarıdan yapılan incelemelerde gözle görülür bir deprem hasarı tespit edilememiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.