1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Eskişehir Tepebaşı Sütlüce Mahallesi'nde 33 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 33m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17976
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 33m2
Ada 14597
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 22/10/2012
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sütlüce Mah. Nar Çiçeği Sok. No:4 D:5 Tepebaşı/Eskişehir

Açıklama

Özellikler: 1.katta yer alan 5 no'lu bağımsız bölüm bina girişine göre ön cephede konumludur. Mimari projesine göre brüt 33 m2 alanlı olup: 2 oda, antre nişi mutfak ve banyo hacimlerinden oluşmaktadır.

Taşınmazın yer aldığı site betonarme yapı tarzında tek blok halinde inşa edilmiştir. Mülkün konumlu olduğu bina bodrum, zemin ve 2 normal katlı olarak betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Bodrum katında bina giriş holü, müşterek otopark alanı, zemin katında 3 adet mesken, 1.katında 3 adet mesken, 2 katında 2 adet mesken olmak üzere binanın toplamında 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı camekanlı demir doğramadan imal edilmiştir. Bina içerisinde asansör bulunmamaktadır. Bina girişi bodrum kat seviyesinden ve Nar Çiçeği sokak üzerinden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bölge konut fonksiyonlu olarak gelişmiştir. Genel yapılanma bitişik nizamda inşa edilmiş çeşitli yaşlarda 3-4 katlı binalardan oluşturmaktadır. Bölgede yapılaşma ve nüfus yoğunluğu orta seviyelerdedir. Gayrimenkulün bulunduğu bölge teknik hizmet altyapısı tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden iyi derecede istifade etmektedir. Taşınmaza Anadolu Üniversitesi gibi bilinen noktalara yakın konumdadır. Taşınmaz toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Ana taşınmazın cepheli olduğu Eğitimciler Caddesi hareketlilik açısından iyi sayılabilecek derecede perakende hacmine sahiptir. Cadde üzerinde çeşitli ölçeklerde perakende ve hizmet ticaretine yönelik çeşitli dükkanlar bulunmakta olup (kuaför, market, manav, telekomunikasyon hizmetleri vb.) konu taşınmazın kullanım biçimi bu alt sektörler ile benzer niteliktedir.

Not: 22/10/2012 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.