1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Eskişehir Tepebaşı Şeker Mahallesi'nde 81 m2 Dükkan

Bankadan 81m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16704
Metre Kare 81m2
Ada 760
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 7
Ruhsat Tarihi 08/12/2017
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Şeker Mah. Turanbey Sok.No:14/A Tepebaşı ESKİŞEHİR

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm nolu iş yen binanın zemin katında ve bina girişine göre sol tarafta konumludur. Taşınmaz onaylı projesine göre isyeri+ wc hacmi şeklinde 81m2 kullanım alanlıdır.

Taşınmazın yer aldığı bina 2018 yılında betonarme yapı tarzında bitişik nizam olarak bodrum+ zemin+ 7 normal+ çan kat şeklinde inşa edilmiş olup, bodrum katta 2 nolu işyeri deposu-sığınak, zemin katta 2 adet işyeri ve 1., 2., 3., 4, 5., 6.normal katlanın her birinde 2 şer adet daire ve 7.normal katta 3 adet daire olmak üzere toplam 17 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binada asansör bulunmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esanslı boya ile boyalı olup, çansı kiremit kapıdır. Bina girişi zemin kattan ve Turan Bey Sokak üzerinden yapılmaktadır. 

Ulaşım: Eskişehir İli, Tepebaşı İlçesi, Şeker Mahallesi sınırlan içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz, Sivnihisar-1 Caddesinde doğu yönünde ilerlenirken sol tarafta bu caddeyi dik olarak kesen Turan Bey Sokağa dönülür. 150 m ileride Turan Bey Sokak ile Kişiler Sokağın kesiştiği köşede konumludur. Taşınmazın yakınında Saffron Otel, Eskişehir Şeker Fabrikası bulunmaktadır. Bölgeye toplu taşıma araçlarıyla ulaşım mümkündür. Bölge orta ve alt gelir kesimi tarafından tercih edilmektedir. Sivrihisar-1 Caddesi iskan ve ticaret mıntıkası şeklinde gelişme göstermektedir. 

Not: 08/12/2017 Tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.