Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Eskişehir Sivrihisar'da Merkezi Konumlu 3 Katlı Ticari Bina

Bankadan 307m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22799
Metre Kare:
307m2
Ada:
185
Parsel:
47
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
23
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Ruhsat Tarihi:
09/09/2000
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kubbeli Mahallesi Unkapanı Caddesi No: 4 (Bina) 2 (İş Yeri) Sivrihisar/Eskişehir

Açıklama

Özellikler: Bölgenin ana arterlerinden olan Ordu Caddesi ile Unkapanı Caddesinin kesişimi referans alınarak, Unkapanı Caddesi üzerinde kuzeydoğu yönünde 70 m ilerlendiğinde sağ kolda, Bedesten Sokak ile Unkapanı Caddesinin kesişiminde köşe parselde bulunan değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. Bina girişi zemin kat seviyesindendir 

Taşınmaz projesine göre zemin katı 102 m2, asma katı 80 m2 ve 1. Katı 125 m2 brüt alanı olmak üzere toplam 307 m2 inşaat alanlıdır. Zemin kattaki işyeri kapısının açık olması sebebiyle yalnızca zemin katının bir bölümüne girilebilmiş, diğer hiçbir alana girilememiş ve yerinde güncel tespit yapılamamıştır. Zemin katta mimari projesinde asma kata ulaşımın sağlandığı merdivenlerin bulunduğu görünen alana yaklaşık 25 m2 alanlı trafo odasının inşa edilmiş ve bu alanın içeriden erişime kapatılmış olduğu, zemin katta wc alanlarının bulunduğu bölümün trafo odasına katıldığı için wc alanları zemin katın kuzeyinde inşa edilmiş olduğu, zemin katta inşa edilen trafo odasına bitişik olarak mutfak nişi inşa edilmiş ve bu bölümün önüne 1,5 m seviyesinde duvar örülmüş olduğu, asma kata erişim zemin kata inşa edilen demir doğrama merdivenler ile zemin kat içerisinden sağlandığı görülmüştür. 

1. kat planında projesinde oda ve çay ocağı servis alanları gösterilmekte olup, bu alanda çay ocağı servis alanı olarak belirtilmiş alan projesinde belirtilen alana değil, zemin katın kuzey bölümüne inşa edilmiş olduğu ve binaya projesinde ve ruhsatında belirtilmemiş olan 2. kat (ya da çatı katı) daha ilave edilmiş olduğunun tespiti yapılmıştır. 

İç mekan özellikleri:  Binanın zemin katında zeminler mermer kaplı, asma katında laminant parke kaplı, 1. katında ise ahşap kaplıdır. Binanın duvarları zemin katında 2 m seviyesinde dekoratif taş kaplı, üzeri tavana kadar ve asma kat duvarları tavana kadar saten boyalıdır. Taşınmazın 1. katında ise duvarlar tavana kadar plastik boyalıdır. Zemin ve 1. katta bulunan wc alanlarında zemin ve duvarlar seramik kaplıdır. Taşınmazın zemin katında inşa edilmiş olan mutfak nişinde ve 1. katında bulunan çay ocağında ahşap mutfak dolapları ve mermer mutfak tezgahları bulunmaktadır. Binanın zemin katında ve 1. katında bulunan wc alanlarında alaturka tuvalet taşı ve lavabo bulunmaktadır. Binanın pencereleri ahşap doğrama olup, camları çift camlıdır. Bina içerisinde ısıtma sistemi katı yakıtlı kalorifer ile sağlanmakta olup, panel radyatör kalorifer petekleri kullanılmıştır. Halihazırda ısınmanın soba ile sağlandığı görülmüştür tespitleri yapılmıştır. Söz konusu tespitler bilgi amacıyla raporda belirtilmiş olup, binanın güncel iç mekan bilgisi ile farklılık gösterebilir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.