0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Eskişehir Odunpazarı Yıldıztepe Mahallesi'nde 260 m2 Dükkan (1096)

Bankadan 260m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15595
Metre Kare:
260m2
Ada:
17099
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı:
7
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
13/10/2014
Bağımsız Bölüm:
A-13
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yıldıztepe Mah.Aliağalar Sok. No:31/A Odunpazarı Eskişehir

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanının olması, merkeze yakın konumda bulunması, ulaşımın kolay olması avantajlardır. 

Açıklama

Özellikler: İşyeri nitelikli 1. Bodrum kat 13 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz binanın 1. bodrum katında bina girişine göre sağ, yoldan binaya bakış istikametine göre sağ tarafta konumludur. Konu taşınmaz mimari projesine göre işyeri ve wc bölümlerinden oluşmakta olup, toplam brüt alanı 260 m2'dir. Mahallinde projesinden farklı olarak tek hacim olarak tasarlanmış olan işyeri alçıpan duvarlarla ayrılmış olup derslik olarak kullanılmıştır. Mevcutta bulunan wc yanına bir adet daha wc inşa edilmiş olup bölünen hacimlerden birine mutfak nişi inşa edilmiştir. Taşınmazın zeminleri seramik kaplı, duvarları saten boyalıdır. Islak hacimlerin tamamı seramik kaplıdır. Pencereleri alüminyum doğrama, iç kapıları ahşap, dış kapısı alüminyum kapıdır. Zemin döşemeleri ve kapılar bakımlı. Duvarlar boyalı. Taşınmazın mutfak hacmi dışında tüm hacimlerinin güneş ışığı istifadesi tam. 3 cepheli geniş kullanım alanına sahiptir. Mutfak arka tarafta yer almaktadır. Taşınmaz daha önce dershane olarak kullanılmıştır.

Taşınmaz merkezi konumlu olup, Dumlupınar Caddesi ve Şht. Yzb. T. Güngör caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla taşınmaza ulaşım sağlanabilmektedir. Taşınmaza yakın konumda Odunpazarı Evleri, Kılıçoğlu Anadolu Lisesi, Gültepe Cami yer almaktadır. Bölge, Odunpazarı Belediyesi sınırları dâhilinde olup belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Not: 13.10.2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz daha önce dershane olarak kullanılmıştır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.