Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Eskişehir Odunpazarı Deliklitaş Mahallesi'nde 965 m2 Dükkan

Bankadan 965m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22541
Metre Kare:
965m2
Ada:
13646
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
43
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
21/12/1978
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Deliklitaş Mahallesi, Deliklitaş Caddesi, No: 8A, Odunpazarı/Eskişehir

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul 597,18 m2 alanlı arsa üzerinde betonarme yapı cinsinde, bitişik nizamda bodrum + zemin + asma + 4 normal kat olmak üzere toplam 7 katlı olarak inşa edilmiştir. Projesine göre ana taşınmazın bodrum katında garaj, sığınak ve kapıcı dairesi, zemin katında 2 adet bina girişi, 16 nolu dükkan (trafo mahalli) ve 1 nolu mağaza, asma katında 1 nolu mağaza eki, 3 normal katın her birinde 4 er adet mesken, 4. katında ise 2 adet mesken olmak üzere ana taşınmazda toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün dış cepheleri zemin kat seviyesinde yer yer mermer kaplı, yer yer sıvaları dökülmüş halde, normal katlar seviyesinde ise ince sıva üzeri klasik dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapıları camlı demir doğrama kapı, balkon korkulukları ise demir doğramadır. Bina içerisine girilememiş olup, bina iç mekanı ile ilgili bilgi alınamamıştır. Binada doğalgaz tesisatı ve projesine göre asansör bulunmaktadır.

20/107 arsa paylı, Zemin kat, 1 numaralı bağımsız bölüm projesine göre zemin katı 500 m2, asma katı ise 465 m2 olmak üzere toplam 965 m2 alanlı olup, Mağza vasfındadır. Projesine göre taşınmazın zemin katında mağaza ve iş yeri girişleri, asma katında ise asma kat işyeri, 2 adet wc ve duş bölümleri bulunmaktadır.  Taşınmaza bodrum kattaki ortak alan niteliğindeki 450 m2 alanlı otopark eklentisinin de eklendiği ve taşınmazın mahallinde toplam 1415 m2 alanlı olduğu belirtilmiştir. Söz konusu eklemenin ortak alandan alınarak yapılmış olduğu kanaatiyle söz konusu büyüme yasal ve mevcut durum değerinde dikkate alınmamıştır. Taşınmaz binanın zemin katının bina girişleri ve trafo dışındaki alanının tamamını kaplamakta olup, kuzeydoğu ve kuzeybatı cephelidir. İç Mekan Özellikleri: Taşınmazın  iç mekan bilgisi alınamamıştır. Dışarıdan yapılan gözleme göre taşınmazın vitrinleri kısmen sac panjur kepenk tarafından kapatılmış olup, tek camlı demir doğramadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.