0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Eskişehir Emek Mahallesi'nde Bulvara Yakın 197 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 197m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18988
Metre Kare:
197m2
Ada:
20210
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
16
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Emek Mah. Karaosmanoğulları Sokak No: 4/1 ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR

Açıklama

Özellikler: Eskişehir İli, Odunpazarı İlçesi, Emek Mahallesi konumlu 1 bağımsız bölüm nolu taşınmazdır. Zemin kat güneydoğu cepheden sağlanan bina girişine göre sol tarafta, Avşa Sokak ve Karaosmanoğulları Sokak köşe konumlu olup güneydoğu-güneybatı yöne cephelidir. Tek hacim işyeri alanı ve depo hacimlerinden oluşmaktadır. Projesine göre 120 m² zemin kat+ 77 m² bodrum kat olmak üzere toplam 197 m2 kullanım alanlıdır. Vitrin alanı demir doğrama malzemeden üretilmiş olup Avşa Sokak yaklaşık 15 m. Karaosmanoğulları Sokak yaklaşık 3 m. cephesi bulunmaktadır. Sokak kotunda yaklaşık 50 cm. yukarı seviyededir.

Taşınmaz, bölge ana arterlerinden Ertaş Bulvarına yaklaşık 50 m. mesafede, Avşa Sokak ev Karaosmanoğulları Sokak kesişiminde köşe konumda yer almaktadır.

Şehir merkezine yakın konumlu ilçe içerisinde, ticari ve yaya/araç trafiği yoğun ulaşım arteri olan Ertaş Bulvarına yakın konumlu taşınmaza ulaşım rahattır. Belediye sınırları içeresinde yer alan bölgenin tüm altyapı çalışmaları tamamlanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölge doluluk oranı yaklaşık %90 seviyelerinde olup yapılaşma/dönüşüm hızı boş imar parsellerin alt/orta seviyede olmasından dolayı alt/orta seviyededir.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 3402 Sayılı Kanunun Ek 1 inci maddesi uygulamasına tabidir. Taşınmaz tapuda Mamuca Mahallesi'ne kayıtlıdır, Taşınmazın yer aldığı 316 m2 yüzölçümlü eski 5885 ada 6 parsel uygulama görmüş olup 321,44 m2 yüzölçümlü yeni 20210 ada 6 parsel olmuştur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.