Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Erzurum Yakutiye Dündarlar Sitesi'nde Dubleks Daire

Şirketten 4 + 1 177m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
23452
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
177m2
Ada:
5555
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
15
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
İskan Tarihi:
05/12/2017
Ruhsat Tarihi:
20/07/2009
Kullanım Durumu:
Bilinmiyor
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
7
Bağımsız Bölüm:
15

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Lalapaşa Mahallesi, Erkuş Sokak, Dündarlar Sitesi, B blok, No: 3/1/13, Yakutiye / ERZURUM (UAVT NO: 1454830215)

Açıklama

Özellikler:  15 numaralı bağımsız bölüm, B Bloğa Erkuş sokaktan ana giriş kapısı yönünden bakıldığında, binanın 7+çatı katında ve sol tarafta kalmakta (güneydoğu cepheli) olup, onaylı mimari projesine göre kullanım alanı; normal katı 111 m² ve çatı katı 66 m² olup toplamda 177 m² dir. Bağımsız bölüm, yerinde ve onaylı mimari projesine göre; normal katı antre, wc, 2 banyo, yüklük, mutfak, salon, 2 oda ve 1 balkon bölümlerinden, çatı katı ise antre, 2 banyo ve 2 oda bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın konumlu olduğu site 3 bloktan (A,B,C) oluşmakta olup, taşınmaz B blokta yer almaktadır. Binanın bodrum katında sığınak, zemin katında 2 adet dükkan ve diğer 7 normal katların her katında 2 şer adet daire olacak şekilde binada toplam 16 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer plak kaplı, giriş bölümünde duvarları kısmen mermer plak kaplı, kısmen alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi boyalıdır. Açık ve kapalı otopark imkanı bulunmayan binada, ısınma ihtiyacı kombi sistemi ile karşılanacak şekilde tesisat bulunmaktadır.

Not:  Taşınmazın da bulunduğu binanın tamamına ait 20.07.2009 tarihli yeni yapı ruhsat belgesi, 24.02.2010 tarihli tadilat ruhsat belgesi ve 05.12.2017 tarihli yapı kullanma izin belgesi olduğu tespit edilmiştir.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.