COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Merkez Meydan Mahallesi'nde 3+1 93 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 93m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15273
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 93m2
Ada 355
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 20/02/2009
Ruhsat Tarihi 05/09/2007
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm B Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

MEYDAN MAHALLESİ, KARABULUT CAMİ SOKAK, NO: 5, OSMAN TUNA APARTMANI, B BLOK, KAT: BODRUM, DAİRE: 1 MERKEZ / EDİRNE

>

Uzman Görüşü

Merkezi bir konumda, pencereleri ısıcamlı P.V.C. doğrama, mimari projesine göre, antre hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo, WC bölümlerinden oluşmakta olan brüt 93 m2 alanlı yarı bodrum daire; ulaşım probleminin bulunmaması ve tercih edilen bölgede yer alması avantajlarındandır.

Açıklama

Özellikler: B Blok 1 no.lu bağımsız bölüm, binanın bodrum katında bulunmakta olup, bina girişine sağ cephede konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre, antre, hol, 3 oda, salon, mutfak, banyo ve w.c hacimlerinden oluşmakta olup 93 m2 brüt alanlıdır. 

Mimari projesi ve kat irtifakı listesine göre, 355 ada 6 parselde kayıtlı 518,69 m² alanlı arsası üzerinde betonarme karkas yapı tarzında 3/A yapı grubunda, A ve B blok olmak üzere 2 bloklu olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu B Blok, bodrum, zemin, 2 normal kat ve çatı kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu B Blok, bodrum katında, kömürlükler, depo, 1 adet mesken ve 1 adet işyeri, zemin katında ve 2 normal katında 2 şer adet mesken, çatı katında 2 adet çatı piesi olmak üzere toplamda 9 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan parsel içerisinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe kaplama üzeri boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Edirne İli, Merkez İlçesi, Meydan Mahallesi, Karabulut Cami Sokak, No: 5, Osman Tuna Apartmanı, B Blok, Kat: Bodrum, Daire: 1 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için Göğüs Hastalıkları Hastanesi önünden Kıyık Caddesi üzerinden doğu istikametinde yaklaşık 60 m devam edilip sola taşınmazın konumlu olduğu Karabulut Cami Sokağa girilir. Taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde yaklaşık 40 m ileride solda konumludur.

Not: 05/09/2007 tarihli Yeni Yapı Ruhsatı ve  20/02/2009 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın kömürlük eklentisi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.