COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Edirne Keşan Saral City'de 78 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 78m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11720
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 78m2
Ada 143
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm F Blok 30

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Edirne İli, Keşan İlçesi, Beğendik Beldesi. Beykent Mahallesi Anafartalar Caddesi Saral City F Blok, No:101/F Kat:7, D:30

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Edirne İli, Keşan İlçesi, Beğendik Beldesi. Beykent Mahallesi Anafartalar Caddesi Saral City F Blok, No:101/F Kat:7, D:30 açık posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için Keşan İlçe merkezinin girişinde bulunan Tekirdağ İpsala ve Elime Keşan yollarının kesiştiği ayırımdan İpsala istikametine dönülür. Bu yol üzerinde yaklaşık 3 km ilerledikten sonra sağa Beğendik yoluna dönülür. Bu yol üzerinde yaklaşık 3 lan ilerledikten sonra taşınmazın konumlu olduğu Saral City sağ tarafta konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde TOKİ Konutları, Beğendik Beldesi ve boş parseller yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmazların bulunduğu bölgede teknik alt yapı mevcuttur.

Özellikler: 30 Bağımsız bölüm numaralı mesken 7. katta bulunmakta olup bina girişine göre sol arka cephede konumludur. Onarlı Mimari Projesine göre, hol, mutfak, salon, 2 oda, banyo, wc, hol ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup  78 m2 brüt alanlıdır.

Ana gayrimenkul 143 ada, 1 parselde kayıtlı 37481,64 m2 büyüklüklüğünde ana ve üzerinde konumlu taşınamazdır. 143 ada 1 parsel üzerinde A, B, C, D, E, F, G, H, I, J olarak adlandırmamla 10 adet blok bulunmaktadır. A, B, D, I ve J Blokları, bodrum dahil 12 katlı olmak üzere her blokta (3+1 şeklinde) 44 bağımsız bölümden toplamda 220 bağımsız bölümlüdür. E, F, G ve H Blokları bodrum dahil 13 katlı olmak üzere her blokta (2+1 şeklinde) 48 bağımsız bölümden toplamda 192 bağımsız bölümden ibarettir. C Blokta ise, bodrum kat dahil 12 katlı olmak üzere (residence şeklinde) 44 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Site içerisinde yüzme havuzu, fitness, kafeterya, spor alanlar gibi müştemilat mevcuttur. Sitenin etrafı brüt beton ile çevrili olup, girişte güvenlikli giriş kapısı bulunmaktadır. E Blokta konumludurlar.