1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Düzce Merkez Univercity Sitesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17690
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 0
Parsel 1435
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 13/11/2018
Ruhsat Tarihi 13/04/2016
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm B-37

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Orhangazi Mahallesi Konuralp 556. Sokak Ünivercity Sitesi B Blok No:5B D:37 Merkez/Düzce

Açıklama

Özellik: B Blok 3. Normal kat 37 bağımsız bölüm numaralı konut mimari projesine göre yaklaşık 105 m2 alana sahip olup içerisinde bulunduğu binanın girişine göre arka bölümde köşe daire konumunda yer almaktadır. Kuzey, qüney ve doğu yönlerinden cephesi bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo+wc, hol ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik, pencereleri pvc doğramadır. Isınma sistemi kombidir. 

Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz 4.473.51 m2 alanlı, 1433 parsel üzerinde A, B ve C Blok olmak üzere toplam 3 adet yapıdan oluşmaktadır. Yapılar toplam 1405 m2 taban alanına, 10263 m2 inşaat alanına sahiptir. Toplam 124 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. 37 bolu bağımsız bölümün yer aldığı B Blok parselin doğusunda yer almaktadır. Betonarme tarzda, ayrık nizamda inşa edilen blok bodrum, zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Yapı 453 m2 taban alanına, 3402 m2 inşaat alanına sahiptir. Taşınmazın bulunduğu binada onaylı mimari projesine göre asansör bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre bodrum katta, otopark, sığınak jeleneratör odası, zemin 1. 2. ve 3. Katta; 10 ar adet mesken olmak üzere toplam 40 bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Düzce , Merkez ilçesi, Orhangazi Mahallesi, Konuralp 556. Sokak, University Sitesi, B Blok, No: 5B, D: 37 adresinde yer alan 3. Normal kat 37 bb numaralı konut nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için; Düzce Akçakoca D-655 kara yoluna kuzeydoğu yönünden bağlanan eski adıyla Üniversite yeni adıyla Necmi Hoşver Caddesine dönülür ve cadde üzerinde yaklaşık 200 m ilerlenerek sağa Konuralp 556. Sokağa girilir. Taşınmaz bu yol üzerinde 70 m ilerde yolun solunda (doğusunda) 1435 parsel üzerinde bulunan University sitesi içinde yer almaktadır. Taşınmaza, yakın konumda yer alan Necmi Hoşver Caddesi üzerinde işleyen toplu taşıma araçlar ve özel araçlarla kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde bilinen önemli referans noktaları Düzce Üniversitesi Kampusü, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma Hastanesi, Standart Profil Fabrikası ve çeşitli öğrenci yurtları olarak ifade edilebilir. Taşınmaz kent merkezinin kuzeydoğusunda yer almakta olup okul, hastane, park, market, gibi donatılara yakın konumdadır. Bölgede yol, elektrik, su, doğalgaz, kanalizasyon altyapıları kısmen tamamlanmış durumdadır. Bulunduğu bölge genel itibariyle konut alanı olarak gelişmektedir. Taşınmaza yakın çevrede, genellikle üniversite öğretim üyeleri ve öğrencilerine yönelik konut amaçlı ve bodrum üzerine zemin + 2, 3, 4 katli ve bazı bölgelerde 10 katlı olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. 555. ve 556. Sokağa cepheli yapıların zemin katları iş yeri normal katları ise mesken olarak inşa edilmiştir. Bölgede yapılaşma hızı yüksek doluluk oranı ise orta seviyededir. Mülk değeri değisimi artış eğilimindedir. Bölgenin genel yapılaşma tarzı, plancılık ilkeleri ile uyumludur.

Not: 13/04/2016 tarihli yeni yapı ruhsatı ve 13/11/2018 tarihli yapı kullanım izin belgesi (isknaı)bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.