Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Düzce Merkez Kiremit Ocağı Mahallesi'nde 670 m2 Müstakil Bina

Bankadan 3 670m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20205
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
670m2
Ada:
0
Parsel:
2184
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
27/12/1996

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Kiremitocağı Mahallesi Hacı Bilal Sokak NO:7/1­2­3 Merkez / Düzce (UAVT: 2136746233­2137646200­2137346215 )

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 366,17 m² yüzölçümlü, 2184 parsel olarak kayıtlı olan "Arsa" nitelikli taşınmazdır. Taşınmazın konumlu olduğu parsel; batı cephesinden 7 metrelik yola 13,6 m cephesi bulunmakta olup parselin derinliği 20,50 m’dir. Parselin diğer cepheleri komşu parsellere sınırdır. Arsa geometrik olarak dörtgen yapıda olup topoğrafik olarak eğimsiz yapıdadır. Arsanın sınırlarını belirleyici tel, duvar, çit vb herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerine; betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş yapı bulunmaktadır. Mimari projeye göre yapı 1 bodrum kat, zemin kat ve 2 normal kattan oluşmakta olup toplam 4 katlıdır. Bina girişi zemin kattan ve kuzey yönüne bakan cepheden sağlanmaktadır. Mimari projesine göre 1. bodrum katında binaya ait müştemilat bulunmakta olup 157 m2 alanlı, zemin katında 1 adet mesken ve bina girişi bulunmakta olup 157 m2, 1. Normal katında 1 adet mesken bulunmakta olup 178 m2, 2. Normal katında 1 adet mesken bulunmakta olup 178 m2 alanlıdır. Yapı toplam 670 m2 alanlıdır. Bodrum katı ünitesi; binaya ait müştemilat hacimlerinden oluşmakta olup 157 m2 alanlı, zemin kat ünitesi; antre, salon, mutfak, banyo, tuvalet, 4 oda ve 1 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 157 m2 alanlı, 1. Normal katı; antre, salon, mutfak, banyo, tuvalet, 4 oda ve 4 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 178 m2 alanlı, 2. Normal katı; antre, salon, mutfak, banyo, tuvalet, 4 oda ve 4 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 178 m2 alanlıdır. Yapının dış cephesi akrilik boyalıdır. Isınma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Not: Taşınmaz tapuda Aziziye Mahallesi'nde kayıtlıdır. 27/12/1996 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın içerisinde 3 daire vardır.

Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.