1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Düzce Merkez Karaca Mahallesi'nde 1+1 58 m2 İskanlı Daire

Bankadan 1 + 1 58m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16746
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 58m2
Ada 52
Parsel 47
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 36
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 13/04/2007
Ruhsat Tarihi 13/09/1985
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaca Mahallesi Teknik Sokak No:7/2 Merkez/Düzce

Açıklama

Özellikler: 2 nolu bağımsız bölüm binaya batı cepheden bakıldığında binanın bodrum katında sağ cephede konumludur. Taşınmaz; antre, salon, mutfak, banyo, tuvalet, 1 yatak odası bölümlü olup 58 m2 alanlıdır. 

Ana gayrimenkul parsel üzerinde tek blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu bina, TKGM sistemindeki kat irtifakı projesine ve Düzce Belediyesindeki onaylı mimari projesine göre bodrum+zemin+1 normal katlı projelendirilmiş olup 6 b.b. bulunmaktadır. Binanın bodrum katında 2 mesken, zemin katında 2 adet dükkan ve bina girişi, 1. Normal katında 2 adet mesken yer almaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden batı cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı olup ana giriş kapısı camlı demir doğramadır. Binada ısınma doğalgaz kombi sistemi ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Düzce ili, Merkez ilçesi, Hamidiye Mahallesinde yer almaktadır. Çoban Kavağı üzerinden kuzey istikametinde yaklaşık 170 metre ilerledikten sonra sağa 1301. Sokağa dönülür. 1301. Sokağın bitiminden sağa Teknik Sokağa dönülür ve taşınmaz sol kolda yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Düzce Çoban Kavşağı, Çoban Market, Düzce Akçakoca Karayolu yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge orta gelir seviyesine sahip vatandaşların, talep etiği bölgededir. Genel olarak yapıların 2-3 katlı yapılar mevcuttur. Alt yapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 13/09/1985 tarihli yapı ruhsatı ve 13/04/2007 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.