1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Düzce Merkez Aziziye Mahallesi'nde 252 m2 Bina ve Arsası

Bankadan 4 252m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18030
Oda Sayısı 4
Metre Kare 252m2
Ada 0
Parsel 1528
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Arsa Yüzölçümü 382
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 24
Kat Sayısı 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aziziye Mah. Duru Sok. No:22/1 Merkez/Düzce

Uzman Görüşü

Taşınmazın bakımlı olması, parselin köşesinde konumlu olması, 252 m2 alana sahip olması, Atatürk Devlet Hastanesine 500 metre, D-100 Karayoluna 75 metre ve Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne 700 metre uzaklıkta olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 1528 parselde konumlu taşınmaz 3 oda, salon, mutfak, banyo, 2 balkon hacimleri mevcuttur ve 252 m2 alana sahiptir. 

Taşınmazın arsası 382,72 alanlı "ARSA" vasıflı gayrimenkuldür. Parsel üzerinde ruhsat belgesi mevcuttur. 3/A yapı sınıfında, ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş bina bulunmaktadır. Bina projesinde ve yerinde zemin+1 normal kattan oluşmaktadır. Projesinde zemin katta 2 adet dükkan kömürlük ve bina girişi, 1. normal katta ise 1 adet mesken bulunmaktadır. Binada kat irtifakı kurulu olmayıp, asansör bulunmamaktadır. Mimari projesine göre binanın zemin katı brüt yaklaşık 115 m2, 1. normal katı brüt yaklaşık 137 m2 olmak üzere bina toplam brüt 252 m2 alanlıdır. Dış cephesi ince sıvalı olup boyasızdır. Bina girişi projesinde kuzey yönde yer alırken, yerinde batı yöne kaydırılmıştır. 

Ulaşım: Aziziye Mah. Duru Sok. No:22/1 Merkez/Düzce adresinde konumludur. Taşınmazın konumlandığı bina; 896. Sokak'a cephelidir. Yola cephesi bulunmaktadır. Parselin köşesinde konumludur. Taşınmaz Atatürk Devlet Hastanesine 500 metre, D-100 Karayoluna 75 metre ve Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne 700 metre uzaklıkta konumludur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.