1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Düzce Cumayeri Çevrik Mahallesi'nde İskanlı 80 m2 Dükkan

Bankadan 80m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15029
Metre Kare 80m2
Ada 0
Parsel 2464
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kalorifer
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 01/03/2018
Ruhsat Tarihi 29/07/2015
Bağımsız Bölüm 24
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çevrik Mahallesi, Hafız Ahmet Caddesi, No:13, Kat: Zemin, B BLOIK B.B: 24, Cumayeri/DÜZCE (Adres Kodu:2191961412)

Uzman Görüşü

Cumayeri ilçesi, Çevrik mahallesinde; Belediye ve Hükümet Konağı'na yakın 80 m2 dükkan; ilçe merkezine yakın konumda olması, ulaşımın kolay olması ve yeni binada konumlu olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellik: Söz konusu taşınmaz zemin katta konumlu olup Dükkan niteliklidir. Dükkan bina girişine göre sağ ön kolda konumlu olup güney ve batı cephelidir. Onaylı projesine göre 80 m2 brüt alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu bina 3379 m2 alanlı arsa üzerinde, ayrık nizamda 4 (A, B, C, D) bloklu olarak betonarme karkas inşaat tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu bina parselin batıdan doğuya doğru 2. sırasında konumlu olup, zemin+3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binada mimari projesine göre zemin katında bina girişi, 2 adet dükkan ve 5 adet mesken, 1. normal katından itibaren normal katların her birinde 6'şar adet mesken olmak üzere binada 25 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi zemin kat batı cephesinden verilmiştir. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Binada ısınma, doğalgaz yakıtlı kat kaloriferi ile sağlanmaktadır.
Cumayeri Belediyesi'nden elde edilen imar durumu belgesine göre taşınmazın mer'i imar durumunun; 1/1000 ölçekli, 28/03/2019 tarihli, Cumayeri Uygulama İmar Planı'nda, 4 kat, Taks:0,40, Kaks,2,00, Hmaks:12 m yapılaşma şartlarına sahip olduğu, Konut+Taciret alanında kaldığı öğrenilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz; Çevrik Mahallesi, Hafız Ahmet Caddesi, No:13/BA/24 Cumayeri/Düzce posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaz Atatürk Caddesi üzerinde kuzey istikametinde ilerlenirken sağa dönülüp Hafız Ahmet Caddesi'ne girilir ve doğu yönde yaklaşık olarak 200 metre ilerlendikten sonra sol kolda konumlanmaktadır. Yakın çevresinde Cumayeri Belediyesi, Cumayeri Hükümet Konağı ve benzer tip yapılar bulunmaktadır. Bölge genelinde yapılaşma 3-4 katlı apartman tarzı olarak bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma eski ve yeni binalar denk sayılabilecek düzeydedir. Herhangi bir altyapı problemi olmamakla birlikte belediye imkanlarından tam olarak istifade etmektedir. Toplu taşıma ulaşımı mevcuttur.

Not: 29/07/2015 tarihli yapı ruhsatı ve 01/03/2016 tarihli kat ilavesi ruhsatı bulunmaktadır. 01/03/2018 tarihinden iskan edilmiştir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.