COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Akçakoca Tepeköy Mahallesi'nde 2 Katlı Müstakil Ev ve Arsası

Bankadan 2 194m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16402
Oda Sayısı 2
Metre Kare 194m2
Ada 115
Parsel 8
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 566

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

TEPEKÖY MAHALLESİ TEPEKÖY SOKAK GİRİŞ NO: 193 KAT NO: -1 , ZEMİN KAT 81650 AKÇAKOCA/DÜZCE

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz  Düzce Akçaova Tepeköy Mahallesi'nde 566,90 m2 yüzölçümlü 115 ada 8 parsel üzerinde konumlu 'KAGİR EV VE ARSASI' nitelikli taşınmaz 2 katlıdır. Bodrum katı 97m2, zemin kat 97 m2 kullanım alanlı olup, toplam 194 m2'dir. 

Ulaşım: Taşınmaz köy yerleşik alanı içinde kalmakta olup, Tepeköy' e yaklaşık 1 km mesafededir, parselin kadastal yola yakındır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.