COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Akçakoca Osmaniye Mahallesinde 4+1 130 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 130m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11753
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 115
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Osmaniye Mah. Hacıoğlu Cad. No:43/1 D:6 Akçakoca/Düzce

Düzce Akçakoca Osmaniye Mahallesinde 4+1 130 m2 Daire

Açıklama

Özellikler: 4. normal katta konumlu olan 6 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz MESKEN vasıflıdır. Taşınmaz tüm yörelere cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 130.00 m2 alana sahip olup, salon, mutfak, 4 oda, banyo, wc, antre ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın konumlu olduğu ana yapı; 115 ada 300.64 m2 yüz ölçümüne sahip 14 parsel üzerinde bitişik nizamda, betonarme yapı tarzında bodrum + zemin + 4 normal katlı olarak projelendirilmiştir. Vaziyet planında bina girişi belirtilmemiş olup (binanın mimari formundan anlaşılabilmekte) mahallinde güney cepheden ve mimari projesine uygun olarak zemin kat seviyesinden tesis edilmiştir. Bina tümü mesken vasfında 6 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ahşap karkas üzeri kiremit çatılı binanın dış cephesi yıpranmış dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadan mamüldür. Binada yer alan meskenlerin ısınma sistemi doğal gaz yakıtlı kombidir.
Ulaşım: Emniyet Kavşağından hareketle, Akçakoca istikametinde, Atatürk Caddesi üzerinde hiç sapılmadan yaklaşık 700 m devam edildikten sonra çatallaşan yoldan solda kalan Hacıoğlu Sok. istikametinde girilir ve hiç sapılmadan 200 m daha devam edilir. 700 m sonra tekrar ikiye ayrılan yoldan sol tarafta olan Hacıoğlu Sokak bırakılmadan devam edilir. İlgili yol üzerinde 70 m devam edildikten sonra sağ kolda kalan 43 kapı numaralı binanın 4 katında konumlu olan 6 bağımsız bölüm numaralı taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın konumlu olduğu bölgede yapılaşma yüksek düzeyde olup, bölge genelinde 4-6 katlı betonarme yapılar bulunmaktadır. Bölge geneli tüm katlar mesken olacak şekilde  ikamet amaçlı tercih edilmektedir. Bölgeye ulaşım toplu taşıma araçlara ve özel araçlarla ile sağlanabilmektedir. Tüm alt yapı ve çevre düzenleme çalışmaları devam etmektedir.