COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Düzce Akçakoca Ayazlı Mahallesi Memoğlu Sitesinde Dubleks Daire

Bankadan 3 + 2 110m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11722
Oda Sayısı 3 + 2
Metre Kare 110m2
Ada 142
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm D Blok 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ayazlı Mah. Ereğli Yolu Üzeri Memoğlu Sitesi No:168 D Blaok Kat:1 Akçakoca/Düzce

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: 9 bağımsız bölüm numaralı dubleks mesken, projesi ve mahallinde yapılan incelemeye göre, bina girişine göre sağ kolda 2. normal katta yer almaktadır. Taşınmaz 2.normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. 2. normal kat projesine göre; salon, 2 oda, balkon, banyo ve antre hacimlerinden oluşmakta olup toplam kapalı alanı brüt 68 m2 dir. Çatı katı projesine göre, salon, oda, duş, koridor ve 2 teras hacimlerinden oluşmakta olup, toplam kapalı alanı brüt 42 m2'dir. Projesine göre. Çatı katında 32 m2 teras hacmi bulunmaktadır. Projesine göre dubleks mesken toplam kapalı alanı brüt 32 m2 terastır. 
Ana gayrimenkul, 3710 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine vaziyet planı incelendiğinde A,B,C,D,E,F,G,H, VE I bloklardan oluştuğu görülmüştür. Site içerisinde açık yüzme havuzu mevcuttur. Taşınmazın bulunduğu D Blok, bitişik nizamda betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina dış cephesi akrilik boyalı olup, bina giriş kapısı demir doğramadan imal edilmiştir Bina girişi 1.bodrum kattan güney cepheden sağlanmaktadır. 
Ulaşım: Düzce - Akçakoca -Ereğli Kavşağından Ereğli istikametinde yaklaşık 1500 m devam ettiğimizde sağ konumda konu siteye ulaşılır. Taşınmaz şehir merkezine uzak konumda olup, bölge Shell bölgesi olarak bilinmektedir. Yakın çevresinde benzer siteler villalar yer almaktadır. Bölge her türlü alt yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Taşınmazin bulunduğu site Karadeniz Manzarasına sahiptir.