COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Diyarbakır Yenişehir Kooperatifler Mahallesi'nde 4+1 148 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 148m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 14797
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 148m2
Ada 533
Parsel 77
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 17/08/1987
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 17

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diyarbakır ili, Yenişehir ilçesi, Kooperatifler Mahallesi, Cami1 Sokak, Erdinç-2 apartmanı, No:5 Kat:3, D:17

Açıklama

Özellikler: Erdinç 2 Apartmanı 17 bağımsız bölüm nolu mesken, bulunduğu yapının 3. katında güneybatı cepheden sağlanan bina girişine göre sağ önde yer almaktadır. Taşınmaz 148 m2 brüt alanlı olup salon, mutfak, 4 oda, antre wc,2 banyo ve 3 balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul 735 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine kurulu, ayrık nizam betonarme yapı tarzında,1 adet blok şeklinde 1985 yılında inşa edilmiştir. Taşınmazın konumlu olduğu Erdinç-2 apartmanı bodrum, zemin ve 4 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katta: bina ortak daire kullanım alanı, 1, 2, 3, 4 nolu meskenler, bina girişi, zemin katta: 5, 6, 7, 8 nolu meskenler, 4 normal katta: her katta 3 er mesken olmak üzere toplam 20 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kat seviyesinden, güneybtaı cepheden sağlanmaktadır. Bina dış yüzeyi dış cephe akrilik esaslı boyadır. Bina giriş kapısı demir doğrama arası camlı kapıdır. Merdiven korkulukları demir profil doğramadır. Apartmanda 1 adet asansör mevcut olup orta/düşük sınıf işçilik ve malzeme kalitesine sahiptir.

Ulaşım: Diyarbakır ili, Yenişehir ilçesi, Kooperatifler (Tapuda Yenişehir) Mahallesi, Cami1 Sokak, Erdinç-2 apartmanı, Dış kapı No:5 Kat:3, No:17 adresinde yer almaktadır. Açık tarifi ile Yaşar Kemal Caddesi ile Gevran Caddesi kavşağında kuzey istikametinde ilerlenir. Sağa Şair Hanım Sokağa dönülür, daha sonra ilk sola Cami1 sokağa girilerek sağ kol üzerinde 2. parselde konumlu taşınmaza ulaşılır. Yakın çevresinde konut ve konut altı ticaret alanlı binalar, eğitim kurumları yer almaktadır. Ulaşım toplu taşınma araçlarıyla Gevran Caddesi üzerinden sağlanmaktadır.

Not: 17/08/1987 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Tapuda Yenişehir Mahallesi'nde bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.