0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Çermik Yiğitler Köyü'nde 13 Dönüm Tarla

Şirketten 13685m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19733
Metre Kare:
13685m2
Ada:
271
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yiğitler Mahallesi Ziyaret Mevkii 271 ada 5 parsel Çermik/Diyarbakır

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Diyarbakır İli, Çermik İlçesi, Yiğitler Mahallesi, 271 ada 5 parselde 13.685,59 m2 yüzölçümlü “Tarla” vasfındadır. Parsel geometrik form olarak düzgün olmayan çokgen şeklindedir. Hafif eğim bulunmakta olup, batı cepheden yolu bulunmaktadır. Taşınmazda değerleme tarihi itibariyle ekili olmadığı görülmüştür. Sulama bulunmamakta olup su kaynağı yakınındaki Halilan Sulama Göleti’nden sağlanmaktadır. Yiğitler Mahallesi, Çermik ilçe sınırları içinde yer almakta olup ilçe merkezine yaklaşık 9 km mesafededir. Taşınmaz, Alkan Mahallesi yerleşim alanının ~1 km kuzeyinde yer almaktadır. Taşınmaz Alaşehir ilçe merkezine kuş uçuşu yaklaşık 12 km uzaklıktadır.

Not: Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.