Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Bağlar Bağcılar Mahallesinde Konut İmarlı Arsa

Şirketten 69m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
11331
Metre Kare:
69m2
Ada:
0
Parsel:
6521
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.35
Emsal:
0.70

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diyarbakır İli, Bağlar İlçesi, Bağcılar Mahallesi, Karanfil 6. Cad. Huzur Kent Y.Koop. Sitesi A2/BLOK Apt. No: 20 / 15 a

Açıklama

Özellikler: 6521 parsel içerisinde A2 blokta yer alan 15 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmazdır. Vaziyet planında blok isimlendirmesi yapılmadığı için A2 Bloğun parsel içerisindeki yeri tespit edilememekle birlikte mimari projesinde parsel üzerinde 3 blok mevcut iken mahallinde 2 blok bulunmaktadır. İnşa edilmemiş ya da yıkılmış olan bloğun hangi blok olduğunun tespiti yapılamamaktadır. Bölgeye toplu taşıma ile ulaşım Karacadağ Caddesi üzerinden hareket eden belediye otobüsleri ve minibüsler ile mümkündür. 

Not: Bağlar Belediyesi İmar Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre gayrimenkulün konumlandığı parselin 06.04.2007 tarihli uygulama imar planında ‘‘konut’’ alanında kaldığı ayrık nizam Hmaks: 2 kat, TAKS: 0,35, KAKS/Emsal: 0,70 yapılaşma şartlarına haiz olduğu tespit edilmiştir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.