Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Diyarbakır Bağlar Bağcılar Mahallesinde Arsa Payı

Şirketten 69m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
11331
Metre Kare:
69m2
Ada:
0
Parsel:
6521
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.35
Emsal:
0.70

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Diyarbakır İli, Bağlar İlçesi, Bağcılar Mahallesi, Karanfil 6. Cad. Huzur Kent Y.Koop. Sitesi A2/BLOK Apt. No: 20 / 15 a

Açıklama

Özellikler: 6521 parsel içerisinde A2 blokta yer alan 15 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmazdır. Vaziyet planında blok isimlendirmesi yapılmadığı için A2 Bloğun parsel içerisindeki yeri tespit edilememekle birlikte mimari projesinde parsel üzerinde 3 blok mevcut iken mahallinde 2 blok bulunmaktadır. İnşa edilmemiş ya da yıkılmış olan bloğun hangi blok olduğunun tespiti yapılamamaktadır. Bölgeye toplu taşıma ile ulaşım Karacadağ Caddesi üzerinden hareket eden belediye otobüsleri ve minibüsler ile mümkündür. 

Taşınmazın arsa payı 5/240 oranında olup arsanın 69,47 m2'sine tekabül etmektedir.

Not: Bağlar Belediyesi İmar Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre gayrimenkulün konumlandığı parselin 06.04.2007 tarihli uygulama imar planında ‘‘konut’’ alanında kaldığı ayrık nizam Hmaks: 2 kat, TAKS: 0,35, KAKS/Emsal: 0,70 yapılaşma şartlarına haiz olduğu tespit edilmiştir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.