1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Sarayköy Atatürk Mahallesi'nde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 204m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17044
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 204m2
Ada 158
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mah. Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Cad. No:83 K:2 D:3 Sarayköy/Denizli

Açıklama

Özellikler: 5 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz konumlu olduğu ana gayrimenkulün 2.kat+3.kat+çatı katında, bina giriş kapısını karşımıza aldığımızda daire ön-arkada cephede yer almaktadır. Projesine göre 2. katta yaklaşık 41 m2 brüt kullanım alanına sahip, salon, antre, mutfak, wc+lavabo ve balkon hacimlerinden; 3. katta yaklaşık 43 m2 brüt kullanım alanına sahip, 2 oda, antre ve banyo hacimlerinden; çatı katta yaklaşık 68 m2 brüt+52 m2 açık teras kullanım alanına sahip, oda ve toplam 52 m2'lik 2 adet teras hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz toplamda 152 m2 + 52 m2 açık teras kullanım alanlıdır.  Taşınmaz projesine göre 152 m2 mevcutta 204 m2 kullanım alanına sahiptir.

Ana gayrimenkul 152 m2 yüz ölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı türünde inşa edilemiş olup 1. derece deprem bölgesindedir. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat ve çatı kattan oluşmaktadır. Bina girişi Ali Cengiz Sokak üzerinden kuzeydoğu cephesinden zemin kattan sağlanmaktadır. Binada bodrum katta 2 bağımsız bölüm numaralı iş yerine ait depo hacmi; zemin katta bina girişi ve 2 adet iş yeri; 1. katta 1 adet mesken; 2. ve 3. katlarda 1'er adet mesken; 2.+3.+çatı katta 1 adet dubleks mesken bulunmaktadır. Ana taşınmazda 2 adet işyeri ve 4 adet mesken olmak üzere toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama kapıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. Binada ısınma soba olarak ruhsatlandırılmıştır.

Ulaşım: Denizli-Aydın Yolu üzerinde Aydın istikametinde ilerlenirken Sarayköy ilçe girişinde gelmeden yaklaşık 350 metre önce sol tarafta yer alan Ali Rıza Kapancıoğlu Caddesi'ne dönülür. Yaklaşık 480 metre sonra sol tarafta yer alan Ömer Halis Demir Caddesi'ne dönülür ve yaklaşık 40 metre sonra taşınmaz sol kolda yer almaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.