0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Pamukkale'de 166 m2 İskanlı Asma Katlı Dükkan

Bankadan 166m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19171
Metre Kare:
166m2
Ada:
145
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
12/08/2016
Ruhsat Tarihi:
29/01/2016
Bağımsız Bölüm:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hürriyet Mahallesi, Menderes Caddesi, No:23B, Kat: Zemin, D:5, Pamukkale/DENİZLİ

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Denizli ili Pamukkale ilçesi Hürriyet mahallesi Menderes Caddesi No:23B 'de  yer almaktadır. Denizli Belediyesi Kayhan Kapalı yüzme havuzu sağ kolda kalacak şekilde Keskin Caddesi üzerinden ilerlenir ve sola 1038 sokak'a dönülür. 145 m ilerlendikten sonra konu taşınmaz sol kolda kalmaktadır. Taşınmaz merkezi konumda yer alıp tüm alt yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Taşınmazın yakınlarında Kayhan Merkez Camii, Pazaryeri bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre bodrum kat, iş yeri depo bölümünden oluşup 61 m2; zemin kat, iş yeri wc den oluşup 61 m2; asma kat ise iş yeri bölümünden oluşup 44 m2'dir ve toplamda 166 m2 kullanım alanına sahiptir. 

Not:  29/01/2016 tarihli Yapı Ruhsatı ve 12/08/2016 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi mevcuttur.  Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.