Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Pamukkale'de 166 m2 İskanlı Asma Katlı Dükkan

Bankadan 166m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19171
Metre Kare:
166m2
Ada:
145
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
İskan Tarihi:
12/08/2016
Ruhsat Tarihi:
29/01/2016
Bağımsız Bölüm:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Hürriyet Mahallesi, Menderes Caddesi, No:23B, Kat: Zemin, D:5, Pamukkale/DENİZLİ

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Denizli ili Pamukkale ilçesi Hürriyet mahallesi Menderes Caddesi No:23B 'de  yer almaktadır. Denizli Belediyesi Kayhan Kapalı yüzme havuzu sağ kolda kalacak şekilde Keskin Caddesi üzerinden ilerlenir ve sola 1038 sokak'a dönülür. 145 m ilerlendikten sonra konu taşınmaz sol kolda kalmaktadır. Taşınmaz merkezi konumda yer alıp tüm alt yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. Taşınmazın yakınlarında Kayhan Merkez Camii, Pazaryeri bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre bodrum kat, iş yeri depo bölümünden oluşup 61 m2; zemin kat, iş yeri wc den oluşup 61 m2; asma kat ise iş yeri bölümünden oluşup 44 m2'dir ve toplamda 166 m2 kullanım alanına sahiptir. 

Not:  29/01/2016 tarihli Yapı Ruhsatı ve 12/08/2016 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi mevcuttur.  Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder. 

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.