1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Pamukkale Karşıyaka Mahallesi'nde 295 m2 İskanlı Depolu İşyeri

Bankadan 295m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17397
Metre Kare 295m2
Ada 3291
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karşıyaka Mahallesi 2133 Sokak No:21A Pamukkale/Denizli

Açıklama

Özellikler: 15 nolu bağ. bölüm- depolu iş yeri; Binanın Bodrum + Zemin katında, 2 Sokağın köşesinde, bina girişine göre sol arka cephede konumludur, taşınmaz mimari projesinde; bodrum katta 252 m2 depo, zemin katta 43 m2 iş yeri, wc, lavabo mahallinden oluşmuştur. Taşınmazın ōn cephesinde  10 m2 alana sahip zemin terası hacmi bulunmaktadır. Iş yerinin toplam kapalı alanı 295 m2 dir. Taşınmazın zemin katinin kuzeybatı yönde 2133. Sokağa 6,50 m cephesi olup derinliği 8,50 m dir.

Dokuzkavaklar Mahallesi(Adres Bilgi Sisteminde Karşıyaka Mahallesi) 3291 ada 1 nolu parselde bulunan 892.00 m² yüz ölçümlü arsa üzerine ayrık nizamda, b.arme yapı tarzında Bodrum+Zemin+2 Normal katlı bina olarak konumludur. Binada 1 işyeri + 14 mesken, olmak üzere toplam 15 adet bağ. bölüm vardır. Binadaki bağ. bölümler d.gaz ile ısıtılmaktadır. Taşınmazların bulunduğu binanın: Bodrum katında: Sığınak, enerji ve hidrofor odası, 15 bağımsız bölüm numaralı depolu işyerine ait depo. Zemin katında: 15 nolu depolu işyeri, bina girişi, 1 nolu bağ.bölüm mesken ve 2. 3. 4 nolu bağ. bölüm-meskenler, 1.N.katında: 5, 6, 7, 8, 9 nolu bağ. bölüm-meskenler, 2.N.katında: 10, 11, 12, 13, 14 nolu bağ. bölüm-meskenler vardır. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Merdiven sahanlık ve basamakları mermer kaplama, korkulukları alüminyum profil imalattır. Bina girişi zemin kattan güneydoğu yönden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Ana taşınmaz; Denizli ili, Pamukkale İlçesi, Karşıyaka Mahallesi, 2057 Sokak, Bina No:5 adresinde konumludur. Taşınmazın bulunduğu bölgede altyapı ve üstyapı tamamlanmış durumdadır. Ulaşım toplu taşıma araçları, özel araçlar ve yaya olarak yapılmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde: Enerya Müdürlüğü, Hulusi Kulakli Orta okulu, Gün Market, Pekdemir Market, DHL, Buke Yapı, Petrol Ofisi İstasyonu, Nikah Salonu, park ve evler vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.