COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Denizli Pamukkale Fesleğen Mahallesi'nde 92 m2 Dükkan

Bankadan 92m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16693
Metre Kare 92m2
Ada 237
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 35
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 13/08/1991
Ruhsat Tarihi 17/10/1986
Bağımsız Bölüm 46
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fesleğen Mah. İnönü Cd., Öztaş Apt. B Blok No:22C, K: Zemin D:46 Pamukkale/Denizli

Açıklama

Özellikler: 46 bağımsız bölüm nolu iş yeri; İnönü Caddesinden sağlanan 2. bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre; zemin katta iş yeri hacminden oluşmakta olup 92 m² kullanım alanına sahiptir. Bodrum kat ile bağlantılı proje dışı yaklaşık 20 m2 alanlı depo bulunmaktadır. Bodrum kattaki büyüme binanın müştemilatından (ortak kullanım alanında) yapılmıştır. 

Taşınmazın bulunduğu parsel 1069,00 m² yüzölçümüne sahip, 237 ada 14 nolu parsel üzerinde, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum+ zemin+ 7 normal kat olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında; sığınak ve müştemilat, zemin katında 7 adet iş yeri ve kapıcı dairesi, 1 Normal katında 6 adet mesken, 2.Nomal katında 6 adet mesken, 3.normal katında 6 adet mesken 4 Normal katımda 6 adet mesken, 5.Nomal katında 6 adet mesken, 6.nomal katında 6 adet mesken, 7. Normal katında 6 adet mesken olmak üzere binada toplam 49 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe esaslı akrilik boya ile kaplıdır. İş yeri girişi İnönü Caddesi üzerinden bina ön cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. 

Ulaşım: Denizli İli, Pamukkale İlçesi, Fesleğen Mahallesi, İnönü Caddesi üzerinde bulunan Öztaş Apartmanı'nım B Bloğunda yer alan, 22C kapı numaralı zemin katta konumlu 46 bağımsız bölüm numaralı iş yeridir. Denizli merkezde yer alan taşınmaz toplu taşıma hizmetlerinden İnönü Caddesi üzerinde konumlu olmasından kolayca yararlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için İstiklal Caddesi ve İnönü caddesi kavşağından İnönü Caddesi üzerinde yaklaşık 250 m ilerlenir. Taşınmaz sağ kolda konumlu Öztaş Apartmanı'nın Bloğunda zemin katta yer alan 22C kapı numaralı 46 bağımsız bölüm nolu iş yeridir. Taşınmaz Pamukkale Belediyesi sınırları dahilinde olup tamamlanmış alt yapıya sahiptir. Ticari faaliyetlerin cadde üzerinde yoğun olduğu bir bölgede olan taşınmaza İnönü Caddesi üzerinden ulaşılmaktadır. Yakın çevresinde; Atatürk Ortaokulu ve Pinarbaş Camii vardır. 

Not: 17/10/1986 tarihli yapı ruhsatı ve 13/08/1991 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.