COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Denizli Pamukkale Dokuzkavaklar Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11366
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 3328
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Dokuzkavaklar Mahallesi, 2111/12 sokak, No:8, Kat: 3, Daire 14 Pamukkale/Denizli

Denizli Pamukkale Dokuzkavaklar Mahallesinde 2+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz tarif olarak, Üçgen Mevkiden Ankara yolu istikametinde 1,4 km gidilir ve sağa dönülür. 100 metre daha gidilir sola dönülür. 70 metre sonra sağa dönülür. Taşınmaza 60 metre sonra sağ kolda ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölgede 4-5 katlı ayrık nizamda yapılar ve 1-2 katlı eski yapılar yoğunlukla görülmekte olup, bölge düşük ve orta düzey gelir grubunca daha çok ikamet amaçlı kullanılmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Bölge altyapı ve üst yapı hizmetlerinden istifadesi tamdır. Yakın çevresinde; Cafer Sadık Abalıoğlu İlkokulu, Hacı Bayram Cami, Hasan Güngör Spor Salonu, lokantalar, eczane, Pazar yeri, park gibi sosyal donatılar bulunmaktadır. 

Özellikleri: Taşınmaz binanın 3. Katında, bina girişine göre sağ arka cephede konumludur. Taşınmaz, 2 oda, salon, mutfak, antre, lav-wc, banyo ve balkon bölümlerinden oluşup 75 m2 alanlıdır. Taşınmazın projesinde bulunan balkon alanının bir kısmı mutfak alanına dahil edilmiştir. Yapılan bu değişiklik kat planında gösterilmiştir.  Daire giriş kapısı çelik kapı, iç kapılar lake kapı, pencereleri PVC doğramadır.  Salon ve odaların zeminleri laminant parke kaplama, antre ve mutfak zeminleri seramik kaplamadır. Duvarlar ve tavanlar alçı sıva üstü boyalıdır. Balkon korkulukları, duvar üstüne alüminyum doğramadan yapılmıştır. Mutfakta hazır mutfak dolaptarı ve granit mutfak tezgahı bulunmaktadır. Islak hacimlerin zemin ve duvarları seramik kaplamadır. Banyoda duş yeri, klozet ve ayaklı lavabo vardır. Daire doğalgazlı olup ısınması kalorifer ile sağlanmaktadır. Ancak radyatörleri takılı değildir. 
Ana taşınmaz, toplam 20 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik cephe boyalı ve söve süslemelidir. Bahçe çevresi betonarme bahçe duvarı ile çevrilmiştir. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadır. Binanın giriş sahanlığı, kat sahanlıkları ve merdiven basamakları mermer kaplama, merdiven korkulukları demir doğrama, davadan saten sıva üstü boyalıdır. 

Not: 30.11.2015 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.