Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Merkezefendi Sümer Mahallesi'nde 711 m2 Eğitim İmarlı Arsa

Vakıftan 711m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
23466
Metre Kare:
711m2
Ada:
4303
Parsel:
9-10
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

SÜMER MAHALLESİ MERKEZEFENDİ / DENİZLİ

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlar 4303 ada 9 ve 10 parseller, tapu kayıtlarına göre Denizli İli Merkezefendi İlçesi Sümer Mahallesi sınırlarında konumlu 358 m² + 353 m² = 711 m² yüzölçümlü Arsa vasıflı ana gayrimenkullerdir. Konu parseller komşu parseller ile birlikte Eğitim Alanı imarlıdır. Her iki parsel boş vaziyette olup, birlikte açık otopark niteliğinde kullanılmaktadır. Parsel sınırları tel çit ile çevrilmiştir. Zemin mıcır ve ot kaplıdır.

İmar Durumu ;

4303 ada 9-10 parseller ile aradaki mevcut yol birlikte 1/1000 ölçekli “Merkezefendi Uygulama İmar Planı” kapsamında “Eğitim Alanı” lejantında kalmaktadır. Çekme mesafeleri 2242.sokaktan 10 m, 2242/1.sokaktan 5 m, 2262.sokaktan 5 m, komşu parsellerden 5 m olacaktır. Kamulaştırılacak alanda kaldığı ve özel bir yapılaşma şartının bulunmadığı beyan edilmiştir. İmar terkleri yoktur. 

KDV dahil %2,5 oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.