1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Merkezefendi Altıntop Mahallesi'nde 27 m2 İşyeri

Bankadan 27m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16703
Metre Kare 27m2
Ada 1432
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 1
İskan Tarihi 23.02.2018
Ruhsat Tarihi 03.08.2017
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Altıntop Mahallesi, 1324 Sokak, No:21, D: 2 20010 Merkezefendi/Denizli

Açıklama

Özellikler: 2 bağımsız bölüm numaralı "iş yeri" nitelikli taşınmaz binanın 1. normal katında, bina girişine sol arka tarafta yer almakta olup güney cephelidir. Taşınmaz mimari projesine göre 2 oda ve duş+wc hacimlerinden oluşmakta olup toplam brüt 27 m2 kullanım alanına sahiptir. 

Ana taşınmaz bitişik nizamda betonarme karkas yapı tarzında bodrum + zemin + asma kat + 1 normal kat + çatı arası olmak üzere toplam 3 katlı olarak inşa edilmiştir. Bodrum + zemin + asma katta, 1 numaralı işyeri, 1. katta 2-3-4-5 bağımsız bölüm numaralı işyeri, çatı arasında 3-4-5 numaralı işyerlerine ait hacimler olmak üzere toplamda 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Kat zeminleri ve merdiven sahanlıkları mermer kaplama olup, merdiven korkulukları alüminyum mamüldür. Bina ana girişi mimari projesine uygun olarak zemin katta 1324 sokak cephesinden sağlanmaktadır. Bina kapısı alüminyumdur.

Ulaşım: Saltak Caddesi üzerinde güney yönünde yaklaşık 700 metre ilerlenir ve önümüze gelen trafik ışıklarından direk karşıya Çaybaşı Caddesine geçilir. Taşınmaz bu cadde üzerinde yaklaşık 600 metre ileriden 1326 sokağa dönülür. Taşınmaz 1326 sokak ile 1324 sokak cephesinden sağlanmaktadır. 

Not: 03.08.2017 tarihli Yapı Ruhsatı ve 23.02.2018 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.