1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Denizli Merkez İlbade Mahallesi'nde 191 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 191m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17062
Metre Kare 191m2
Ada 4804
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İlbade Mah. 253 Sok. No:35/3Merkezefendi/Denizli

Açıklama

Özellikler: 3 bağımsız bölüm numaralı Depo+İşyeri vasıflı bağımsız bölüm, binanın bodrum katında (depo) ve zemin katında (işyeri) bulunmaktadır. Yaklaşık 85 m2 alanlı deponun girişi işyeri içerisinden sağlanmaktadır. Depo içerisinde projesinde asansör boşluğu olan 4 m2'lik alan depo alanına eklenmiştir. Merdivenler demir doğrama ve mermer basamaklı olup portatif şekildedir ve korkulukları yapılmamıştır. Zeminler seramik fayans kaplama, duvarlar ve tavan sıvalıdır. Boya yapılmamıştır. Zemin kat yaklaşık 98 m2 alanlıdır. Zemin kat işyeri girişi 253. Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Zeminler seramik fayans kaplama, duvarlar alçı sıvalıdır. Boya yapılmamıştır. Tavanlar sıvalı değildir. Wc ve lavabo olan bölme henüz boş olup lavabo ve klozet bulunmamaktadır. İşyerinde asansör boşluğu olan 4 m2'lik alan işyeri alanına eklenmiştir. Projesinde toplam 183 m2 kapalı alanlı taşınmaz, fiili durumda toplam 191 m2 (Bodrum 89 m2 ve Zemin 102 m2) kapalı alanlıdır. Taşınmazın ön cephesi ve sağ cephesi tümüyle profil çerçeveli camekandır. Ön cephe genişliği yaklaşık 5 metre, işyeri derinliği yaklaşık 17 metredir. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 159 m2 alanlı, 4804 ada 3 nolu parselde kayıtlı; mimari projesine göre; bodrum, zemin kat, 2 normal kat ve çatı arası olmak üzere 5 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında 3 nolu bağımsız bölüme ait depo, teknik hacim bölümü, asansör boşluğu ve merdiven kovası bulunmaktadır. Zemin katta 3 BB nolu işyeri, 1. katta 1 nolu mesken, 2. katta 2 nolu mesken ve çatı katında 2 nolu bağımsız bölüme ait çatı arası bulunmaktadır. Binanın dışı sıvalı ve boyalı, giriş kapısı profil doğrama, giriş hol zemini ve merdiveni mermer kaplamadır. Bina girişi zemin katta ve 253 sokak üzerinden sağlanmaktadır. Binanın mesken olan bölümleri dolu, depo ve işyeri boş durumdadır.

Ulaşım: Adalet Parkı yannında bulunan Adalet Sarayı'ndan hareket edildiğinde doğu yönünde, Denizli şehir merkezine doğru yola çıkılır. Tekden Hastanesi Kavşağına gelinir. Kavşakta sola dönülerek 271. Sokak'a girilir. Mehmet Gazi Caddesi'ne gelindiğinde kavşakta sola dönülerek, İlbadi Mezarlığı bitinceye kadar yola devam edilir. Mezarlık bitiminde sağa dönülür, 253. Sokak'a girilir. 150 metre kadar gidildikten sonra sol tarafta konumlu olan ana taşınmaza gelinir. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.