0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Denizli Çivril İmrallı Mahallesi'nde 12 Dönüm Tarla

Bankadan 12056m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18074
Metre Kare:
12056m2
Ada:
136
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İmrallı Mahallesi 136 ada 5 parseller Çivril/Denizli

Uzman Görüşü

Taşınmazın Kuzeydoğusunda ve güneybatısında yol bulunması ve yollara yaklaşık 49 m cepheli olması, DSI Hidrantlarında sulama imkanı olması, Geometrik olarak dikdörtgen şekle sahip olup düz bir arazi üzerinde konumlanması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 136 ada 5 parselde yer alan taşınmaz 12.056 m2 alanlı olup Bağ ve Tarla vasıflıdır. Kuzeydoğusunda ve güneybatısında yol bulunmaktadır. Yollara yaklaşık 49 m cephelidir. Üzerinde bağ bulunmamaktadır.  Taşınmaz tarımsal amaçlı kullanılmaktadır. Mısır ekilidir. Geometrik olarak dikdörtgen şekle sahip olup hepsi düz bir arazi üzerindedir. Parsel sınırları anlarla belirlenmiştir. DSI Hidrantlarında sulama imkanlar vardır.

Ulaşım: İmrallı Mahallesi 136 ada 5 parseller Çivril/Denizli adresinde yer almaktadır. Taşınmaz Mahalle merkezine 2.7 km ve Denizli Uşak yoluna 4.6 km mesafededir. Mahalle merkezinin 2.65 km güneydoğusunda bulunmaktadırlar. Yakın çevrede boş tarım arazileri ve meyve bahçeleri bulunmaktadır. Ana yoldan sonra ulaşım yolu topraktır. Özel araçlarla ulaşım mümkündür.

Tarla üzerindeki ekinin verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.