0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Çankırı Kurşunlu Kale Kapı Mahallesi'nde İskanlı 92 m2 Depo

Bankadan 92m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14863
Metre Kare:
92m2
Ada:
205
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
24/09/2013
Ruhsat Tarihi:
05/06/2012

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çankırı İli, Kurşunlu ilçesi, Kale Kapı Mahallesi, Öncü Caddesi, Ayışığı Sitesi, No:10/A

Uzman Görüşü

Kurşunlu Ilgaz Otoyolu'na çok yakın konumda, site içinde yeni binanın bodrum katında 92 m2 ekonomik depo; ana yapıda asansör olması, Yapı Kullanma İzin Belgesini almış olması, tercih edilen bir bölge olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 13 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz 205 ada 7 parsel üzerinde zemin + 3 normal kattan oluşan binada B blok bodrum katta yer almakta olup, bina girişine göre sol arka tarafta yer almaktadır. Depo kapısı demir kapıdır. Taşınmaz brüt 92 m2 alanlı, kuzey ve batı cephelidir. 

Binanın dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Binanın 1 adet asansörü de mevcuttur. Binada bulunan dairelerin ısınma şekli doğalgaz sistemidir. Taşınmazın yer aldığı ana yapı, betonarme karkas sistemde, ayrık yapı nizamında, 1 bodrum kat + zemin + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. 

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 05.06.2012 tarihli Yeni Yapı Ruhsatı ve  24.09.2013 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.