Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Bursa Yıldırım Şükraniye Mahallesinde Bahçeli 2 Katlı Kargir Ev

Vakıftan 3 125m2

Özellikler

Tapu no 9222
Ada 3706
Parsel 5
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 125

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şükraniye Mahallesi, 13.Pınar Sokak, No: 9 D: 1-2 Yıldırım/ Bursa

Bursa Yıldırım Şükraniye Mahallesinde Bahçeli 2 Katlı Kargir Ev

Açıklama

Ulaşım: Ankara Yolu istikametinde D-200 karayolu üzerinde ilerlenirken Gökdere Kavşağını geçtikten 1 kilometre geçtikten sonra sağ tarafta yer alan 6.Kanal Sokak’a sapılır. Bu sokak üzerinden yaklaşık 260 metre devam edilir ve solda 13.Pınar Sokağa girilir. 13. Pınar Sokak üzerinden 100 metre devam edildikten sonar sol tarafta yer alan kapı numaralı olarak belirtilen taşınmaza ulaşım sağlanmış olur. Taşınmaz 13.Pınar Sokak üzerinde konumlanmıştır. Ayrıca taşınmazın kuzeyinden 6.Engin Sokağa da cephesi bulunmaktadır. Bölgenin teknik alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Sosyo-ekonomik yönden alt ve orta düzey gelir grubunun mesken olarak tercih ettiği yerleşim birimidir. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özellikte cins tahsisi yapılmış kargir binalara ve 3-4 katlı betonarme karkas yapı cinsinde tek bloklu apartmanlar bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Yıldırım Belediyesi ve Bu Merkez İmam Hatip Lisesi yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile ulaşım mümkün ve kolaydır. Konu taşınmaz Ankara Yolu Caddesi üzerinde bulunan Bursa Metro Ray Hattına yakın konumda olup ulaşımı iyi seviyededir.
Özellikler: Taşınmaz 125,47 m² yüzölçümüne sahip Bahçeli Kargir Ev vasfılı gayrimenkuldür.Bina, kuzey ve güney cephelidir. Konu taşınmazın zemin katında, salon, wc, 
mutfak, antre kapalı kullanım alanından ve teras alanından oluşmaktadır. 1. Katında ise 3 oda, antre, banyo ve 1 balkon hacminden oluşmaktadır. Oda zeminleri ahşap parke, duvarlar saten, kapılar ahşap kapı, mutfak, banyo, wc alanları fayans kaplamadır. Mutfakta mermer tezgah, dolaplar basit yağlı ahşap, dolaptır.
Taşınmaz 125,47 m² yüzölçüme sahip arsa üzerinde betonarme karkas yapı tarzında 2 katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz bina girişi 13.Pınar Sokak üzerinden zemin kattan sağlanmaktadır. Bina kadastro paftasına uygun şekilde 54 m² taban oturumlu, bodrum kat 16 m² ve birinci kat alanı 58 m² olarak 3 katlı toplam 128 m² alanı yaklaşık 20 m² teras alanı bulunmaktadır. Taşınmazın yerinde yapılan incelemede 3 katlı bina olarak inşaa edildiği ve 1 adet dubleks mesken tarzında kullanıldığı tespit edilmiştir. Parsel üzerinde teras alanı ile girişi arka cepheden sağlanan bodrum kata 16 m² otopark alanı bulunmaktadır. Taşınmazın otopark girişi 6.Engin Sokak üzerinden sağlanmakta bina girişi ise 13.Pınar Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmaz toplam 128 m² kapalı kullanım alanı 20 m² teras alanı 16 m² otopark alanı bulunmaktadır. Bina dış cephesi ince sıva üzeri cephe boyası ile boyalı olup, giriş kapısı ahşap malzemedir, üst kat sahanlık ve merdivenleri dökme mozaik olup bina genel olarak bakıma ihtiyaç gerektiren taşınmazdır. Ayrıca parsel çevresi beton duvar ile kapalı olup parsel geri kalan kısmı bahçe olarak kullanılmaktadır.