Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Yıldırım Mollaarap Mahallesi'nde Arsa Payı

Vakıftan 80m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
20431
Metre Kare:
80m2
Ada:
612
Parsel:
29
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
260/11889
TAKS:
0.3
Emsal:
0.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bursa İli, Yıldırım İlçesi, Mollaarap Mahallesi 612 ada 29 ve 30 parsel

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmazlar Bursa ili Yıldırım ilçesi, Mollaarap mahallesi 612 ada 29 ve 30 parsellerde yer alan arsa üzerindeki hisseli alandır.  Parsellerin toplam yüz ölçümleri 7.399,76 m2 olup Vakfa ait kısım 80,91 m2 yüzölçümlüdür.

  • Çok eğimli bir topoğrafik yapıdadırlar. 
  •  Parseller üzerinde çok sayıda yapı bulunmaktadır. 
  • Sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. 
  •  Düzensiz çokgen forma sahiptirler. 
  • Parseller imar uygulaması görmemiştir. 
  •  Bölge tamamlanmış altyapıya sahiptir.

Not:  Yıldırım Belediyesi İmar Müdürlüğü yetkilisinden alınan şifahi bilgiye göre değerlemeye konu parsellerin 1/1000 lik planlarının bulunmadığı 3. Derece Doğal Sit Alanında kaldığı bilgisi alınmıştır. Bursa Büyük Şehir Belediyesi İmar Müdürlüğüyle yapılan görüşmede 1/500 Ölçekli Yıldırım Nazım İmar Planında taşınmazların Nitelikli Doğal Sit Alanı ve Ağaçlandırılacak Alanda kaldığı bilgisi alınmıştır.
Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır, satılık hisse oranı 260/11889 'dir. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. 
Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.