Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Osmangazi Nalbantoğlu Mahallesi'nde Arsa Payı

Vakıftan 1m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
20364
Metre Kare:
1m2
Ada:
5518
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
120/2400
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

NALBANTOĞLU BURSA OSMANGAZİ

Açıklama

ÖzelliklerTaşınmaz; Bursa İli, Osmangazi İlçesi, Orhanbey Mahallesi (tapu kayıtlarında Nalbantoğlu Mahallesi) 5518 ada 3 parselde yer alan 18,83 m² yüzölçümlü ARSA vasfındaki hisseli taşınmazdır. Düz bir topografyaya, dikdörtgen şeklinde geometrik forma sahiptir. Parsel Tabii Zemin Altı Nalbantoğlu Çarşısı Lejantına sahip olup yapılaşamayacağı bilgisi alınmıştır.

Konum olarak; şehir merkezinde hareketli bölgede yer almaktadır.

 • Taşınmaza ulaşım Atatürk Caddesi ve Topkapı Caddesine üzerinden sağlanmaktadır. 
 • Taşınmazın yer aldığı cadde, araç trafiğine kapalı olup ‘Nalbantoğlu Çarşısı’ olarak bilinmektedir. 
 • Yakın çevresinde, zemin katlarında dükkan, üst katlarında konut ve ofis kullanımına yönelik bitişik nizam inşa edilmiş 6-7 katlı binalar yer almaktadır. 
 • Taşınmazın yer aldığı bölge, Bursa İli açısından önemli bir öneme sahip olup merkezi konumdadır. 
 • Yakın çevresinde Ulucami, hanlar bölgesi, kapalı çarşı bulunmaktadır. 
 • Bölgede alt yapı tamamlanmış durumdadır. 
 • Merkezi konuma sahip olması sebebi ile temel ihtiyaca dönük hizmetler yakın mesafelerde karşılanabilmektedir.
 • *BU PARSELE 2 NOLU PARSEL ÜZERİNDEKİ BİNA 5.56 M2 TECAVÜZLÜDÜR
  Not: Taşınmaz hisseli olarak satılmaktadır. Satılan hisse oranı 120/2400'dir.  Hisseye düşen pay 0.94 m2'dir.
  Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.
   %2+KDV’si oranında hizmet bedeli alınmaktadır. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.