COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Osmangazi Muradiye Mahallesi'nde 198 m2 5+1 Daire

Bankadan 5 + 1 198m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11356
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 198m2
Ada 4774
Parsel 35
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 23/10/2014
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Muradiye Mahallesi Postekiciler Sokak No: 25- 27 / 5 OSMANGAZİ / BURSA

Uzman Görüşü

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz, 2+çatı kat 5 bb numaralı dubleks meskendir. Taşınmazın yer aldığı yapının batısında konumludur, Kuzey ve Güney yönlerden iki cepheye sahiptir. Bina giriş kapısına göre sağ kanatta yer almaktadır. Söz konusu taşınmaz, 123 m2 alanlı 2. kat plan tertibi 2 adet oda, salon, antre, hol, mutfak. banyo, wc ve 2 adet balkon alanlarından oluşmaktadır. 75 m2 alanı çatı katı plan  3 adet oda, hol ve banyo alanlarından oluşmaktadır.   Ana taşınmaz arsa ve üzerinde yer alan betonarme binadan ibarettir.  Ana Bölümü: 466,14 m2 alanlı olup, geometrik olarak çok kesitli yamuk  formda. topoğrafik olarak eğimsiz yapıdadır. Kuzey yönden Postekiciler Sokakta cephelidir. Diğer yönlerde komşu parseller yer almaktadır.  Parsel üzerinde bitişik nizamda, betonarme sistemle bodrum kat+ zemin kat+ 2 normal kat+ çatı katlı inşa edilmiş yapı bulunmaktadır. Yapının bodrum katında 7 bb numaralı mesken ve ortak alanlar, zemin katında 1 ve 2 bb numaralı meskenler. 1 katında 3 ve 4 bb numaralı meskenler, 2. kat ve çatı katında 5 ve 6 bb numaralı dubleks meskenler yer almaktadır. Bina giriş kapısı kuzey yönde zemin katta bulunmaktadır. Yapının dış cephesi boyalı çatı örtüsü kiremit kaplıdır. 

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza ulaşmak için, Bursa Atatürk Stadyumunu güneyinde yer alan ve batı yöne doğru devam eden 2. Murat Caddesi üzerinde 300m ilerlenir ve batı yöndeki Sedat Sokak üzerinden Hamzabey Caddesine ulaşılır. Hamzabey Caddesi üzerinden 100 metre daha devam edilir ve kuzeybatı doğrultusunda uzanan Postekiciler Sokağı bulunmaktadır . Taşınmaz Postekiciler Sokak üzerinde sol kanatta yer alan 25-27 dış kapı numaralı yapıda yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde bitişik nizamda 4-5 katlı inşa edilmiş tamamı konut amaçlı kullanılan yapılar bulunmaktadır. Gelişim sürecini tamamlamış olan bölgede altyapı eksiği bulunmamaktadır. Ulaşım problemi bulunmayan taşınmaz ana ihtiyaç noktalarına yürüme mesafesindedir.

Not: 23/10/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunup, Yapı Kullanım İzin Belgesi (İskan) bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.