1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Nilüfer Saraylar Aydoğan Sitesi'nde 6+1 Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 292m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17858
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 292m2
Ada 3396
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B Blok-10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Demirci Mahallesi Dükkancı Sokak Saraylar Aydoğan Sitesi B Blok No:5/B D:10 Nilüfer/Bursa

Açıklama

Özellikler: Dubleks Mesken vasıflı  taşınmaz Nilüfer Saraylar Aydoğan Sitesi B blok, 2. Kat+çatı kat, 10numaralı bağımsız bölüm B blok bina girişine göre 2. Kat+çatı katın arka orta cephesinde konumludur. B blok, 10 nolu bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre, 2. kat, 3 oda, salon, mutfak, 1 banyo, 1 ebeveyn banyosu, 3 balkon ve wc hacimlerinden oluşmakta olup brüt 148m2, çatı kat 3 oda, 2 banyo, hol ve 1 adet teras hacimlerinden oluşmakta olup teras hariç 125m2 olmak üzere toplamda brüt 271m2 kullanım alanlıdır. 21m2 açık teras alanı mevcuttur. Terasla birlikte toplam alanı 292 m2 kullanım alanı vardır. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul ayrık nizamda inşa edilmiş A ve B olmak üzere iki bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın konumlandığı bina B Blok sitenin doğusunda konumlu olup. 2 bodrum, zemin, 2 normal kat ve çatı kattan oluşmakta olup toplam 6 katlıdır. 2. bodrum katta, ortak alanlar, 1. Bodrum katta, bina giriş holü, 2 adet dükkan ve 2 adet daire, zemin ve 1 normal katında 3 er adet mesken, 2.normal kat ve çatı katında 3 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 13 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi projesine uygun şekilde 1.bodrum kat seviyesinden ve güney cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Ayrıca site içerisinde açık otopark alanı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Demirci Mahallesi, Dükkancı Sokak, Saraylar Aydoğan Sitesi, B Blok, No:5/B, D:10, Nilüfer/BURSA adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için; İzmir Yolu Caddesi üzerinde doğu istikamette ilerlerken Ataevler Metro İstasyonunu geçtikten sonraki kavşaktan sağda konumlu Ahiska Caddesine girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 2,55 km devam edilip solda konumlu Demirci Yolu Caddesine girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 700 m devam edilir ve sola Dükkancı Sokağa dönülür. Taşınmazın içinde bulunduğu ana gayrimenkul bu sokak üzerinde yaklaşık 200m ileride solda konumludur. Taşınmazın konumlandığı bölgede, ayrık nizamda inşa edilmiş 5-10 yıllık site tarzı yapılaşmalar ve kısmen yeni inşa edilmiş 5-6 katlı site tarzında inşa edilmiş yapılaşmalar bulunmaktadır. Taşınmaz ilçe merkezine yakın konumlu taşınmaza yakın konumda bölgenin (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapısı tamamlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.