1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bursa Kestel Karalar Mahallesi'nde 700 m2 Nar Bahçesi

Bankadan 700m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17587
Metre Kare 700m2
Ada 0
Parsel 251
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karalar Mah. Değirmenönü mevkii 0 Ada 251 Parsel Kestel/Bursa

Açıklama

Özellik: 251 numaralı parselin yüz ölçümü 700 m2'dir. Parsel geometrik olarak yaklaşık dikdörtgen biçiminde bir şekle sahiptir. Parsel düz bir yapıya sahip olup kuzeyden kadastro yoluna cephelidir. Söz konusu parsel ara parsel konumludur. Parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup etrafı çevrili değildir. Parsel üzerinde nar ağaçları yer almaktadır. Bölgede altyapı kısmen tamamlanmıştır. Parsel belediye sınırları içerisinde kalmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı Nar Bahçesi'dir.

Ulaşım: Karalar Mahallesi, Değirmenönü Mevkii, Kestel/Bursa adreslidir. Taşınmazın bulunduğu bölge yeni gelişmekte olup bölgede 2 katlı müstakil yapılar mevcuttur.

Not: Parsel; 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı'nda düşük yoğunlukta konut alanında, 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı'nda ayrık nizam-2 kat konut alanında yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgede 15, 16 veya 18. Madde'lerin uygulanacağı, mevcut durumda taşınmaz üzerine yapılacak yapı için ruhsat verilmeyeceği bilinmektedir. Taşınmazın kuzey cephesinden yol terkinin olduğu ve yaklaşık 70 m2 alanın yola terki olduğu ama uygulama yapılmadan net parsel terkinin belirtilemediği bilinmektedir. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Güncel durumunu ilgili belediyesinden öğrenebilirsiniz. Taşınmazın tapu vasfı Nar Bahçesi'dir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.