1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bitlis Tatvan Sosyal Mahallesi'nde 3+1 İskanlı Daire

Bankadan 3 + 1 135m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 15282
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 135m2
Ada 454
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 02/07/2012
Ruhsat Tarihi 25/08/2010
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sosyal Mahallesi, İstiklal Sokak, No: 31, Kat: 2, Daire: 5 (13 nolu Bağımsız Bölüm), TATVAN ­ BİTLİS

Uzman Görüşü

Merkezi ve tercih edilen bir bölgede konumlu, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçların kısa mesafelerde karşılanabilen Brüt 135 m2 ara kat köşe daire; konumu, şehir merkezinde olması, ulaşımın kolay olması ve yapı kullanma izin belgesinin bulunması gibi avantajlara sahiptir.

Açıklama

Özellikler: 15/277 arsa paylı, 2. normal kat, 13 no.lu bağımsız bölüm binaya zemin kat kuzeydoğu cephesinden sağlanan bina giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 2. normal katında sol tarafta konumlu güneybatı ve kuzeydoğu cepheli dairedir. Onaylı mimari projesine göre 135 m2 daire brüt kapalı kullanım alanına sahip olup salon, 3 oda, mutfak, balkon, lavabo+wc, banyo ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. Daireye giriş kapısı çelik doğrama. pencereleri pvc doğramadır. Balkonu cam balkon perdesi ile kapatılmıştır. Dairede ısınma kombi ile sağlanmaktadır.

 Bina girişi. kuzeydoğu yönünden, zemin kat seviyesi. İstiklal 1 Caddesi cephesinden verilmiştir. Dış cephesi ısı yalıtımlı mantolamadır. Giriş kapısı demir, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Kat ve merdiven sahanlıklarında zeminler mermer kaplamadır. Binada asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Konu taşınmaz; Bitlis ili, Tatvan ilçesi, Sosyal Mahallesi, İstiklal 1 Cd, No:31/5 (Bodrum ve zemin katta konumlu 8 depoya harf numaratajı verilmiştir.) posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için Tatvan Yaşam AVM referans alındığında Cumhuriyet Caddesi üzerinden Bitlis yönüne 390 m ilerledikten sonra sola Kasım Paşa Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde 270 m ilerledikten sonra sağa İstiklal 1 Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde 30m ilerledikten sonra konu taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz solda yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Nursan İş Merkezi, Tuğ Ortaokulu, Anadolu İmam Hatip Lisesi ve benzer nitelikte 6-7 katlı binalar bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanabilmektedir.Yapılaşmanın üst düzeyde olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. 

Not: 25/08/2010 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 02/07/2012 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. 13 Nolu bağımsız bölüm yerinde Daire:5 tir. 3402 Sayılı Kanunun 22. maddesinin 2. fıkrasının (a) bendi uygulamasına tabidir. Kadastro uygulaması halihazırdaki yapıyı etkilemez.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.