1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Merkez Gazipaşa Mahallesi'nde 3+1 106 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 106m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17115
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 106m2
Ada 61
Parsel 156
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -4
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gazipaşa Mah. Hamam Sok. No:17 K:4.Bodrum D: 2 Merkez/Bilecik

Açıklama

Özellikler: 2 nolu bağımsız bölüm binanın 4.bodrum katında bina girişine göre arka yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre 106 m2 alanda antre, salon, mutfak, 3 adet oda, banyo, duş ve wc mahallerinden oluşmaktadır. 

488,81 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde yer alan ana gayrimenkul bitişik nizamda B.AK tarzında 4 bodrum + zemin +4 normal kat+ can kan olmak üzere toplam 9 katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın 4, 3 ve 2.bodrum katın her birinde; 2 şer adet mesken, 1bodrum katında; 3 adet mesken, zemin katında, 1 adet dükkan ve 4 adet mesken 1.2 ve 3 normal katın her birinde: 4 er adet mesken, normal katında: 2 adet mesken, 4 normal kat + çan katında, 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 30 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binaya binanın kuzeybatı cephesinden zemin kat seviyesinden Hamam Sokak üzerinden giriş yapılmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik cephe boyalıdır. Binada ve asansör tesisatı bulunmaktadır. Ana gayrimenkul topoğrafik olarak düz bir arazide konumlu olup jeolojik açıdan 1. derece deprem bölgesinde bulunmaktadır. 

Ulaşım: Gayrimenkul Bilecik İli, Merkez İlçesi Gazipaşa Mahallesi, Hamam Sokak, Edebali Apartmanı, No:17/2 açık adresinde yer almaktadır. (UAVT: 1453379826) Taşınmaz ulaşmak için Osmangazi Caminin bulunduğu mevkiden güneybatı yönünde Hamam Sokak üzerinde yaklaşık 125m ilerledikten sonra taşınmaz sokağın solunda yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde bitişik nizamda konut amaçlı kullanılan 5-6 katlı binalar yer almaktadır. Komu mülke toplu taşıma ve özel araçlarına ulaşım mümkündür. Günlük ihtiyaçlar bölgede konumlu olan yerel işletmelerden sağlanabilmektedir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.