1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Batman Merkez Safir Plaza'da 2+1 115 m2 İskanlı İşyeri

Bankadan 115m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17394
Metre Kare 115m2
Ada 149
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 22
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gap Mah. 2509. Sokak Safir Plaza No:2 /302 Merkez/Batman

Açıklama

Özellikler: 22 numaralı bağımsız bölüm, Batman Merkez Gap Mahallesi'ndeki  binanın 3.Normal katında 302 kapı no lu dairedir. Taşınmaz projesinde ve yerinde yaklaşık 115 m2 brüt alanda 2 yatak odası, 1 salon, Mutfak, antre, hol, wo-lvb, banyo hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz mimari projesinde bina girişine göre sağ ön tarafta yer almaktadır. Binaya ait 3 adet asansör bulunmaktadır. Binada güvenlik, otopark mevcuttur, tapu vasfı mesken olup, kullanım amacı işyeridir.

Binanın inşaatı 1918 m² yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapi strüktüründe projelendirip inşa edilmiştir. Taşınmazların bulunduğu parsel üzerinde 1 adet bina inşa edilmiştir. Ana taşınmaz onaylı mimari projesinde 2bodrum, zemin kat asma kat, 7.normal kat olmak üzere toplam 10 katlı olarak projelendirilmiştir. Binanın 2Bodrum katında sığınak ve otopark, zemin katında 8 adet dükkan ve bina girişi, asma katında dükkan asma bölümleri, 1. Normal katında 9 adet mesken ve kapıcı dairesi,2,3,4,5,6 normal katlanın her birinde 10 ar adet mesken, 7 normal katında 11 adet bağımsız bölüm olmak üzere binada toplam 78 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Giriş kapısı cam bölmeli panel kapıdır. Bina girişi holü ve merdiven basamakları, mermer kaplama, korkulukları alüminyum doğramadır. Bina dış cephesi, cam kaplamadır

Ulaşım: Taşınmaza tarif olarak Turgut Özal Bulvarı üzerinde Kuzey istikametinde ilerlerken Av. Sedat Özevin ile Turgut Özel Bulvarının kesişiminde yer almaktadır. Gayrimenkulün çevresi, genellikle üst gelir grubuna hitap eden konut+ ticaret amaçlı olarak kullanımının yaygın olduğu bir bölgedir. Toplu taşıma araçları Turgut Özal Bulvarı üzerinden ulaşım imkanı bulunmaktadır. Gayrimenkulün yakın çevresinde Batman Üniversitesi Merkez Kampüsü, Batman Valiliği gibi röper noktası olabilecek yapı niteliğindedir.

Not: Taşınmazın tapu vasfı mesken olup, işyeri kullanıma uygun ve plazada yer almaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.