1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Batman Merkez Çamlıtepe Mahallesi'nde 85 m2 Dükkan

Bankadan 85m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17350
Metre Kare 85m2
Ada 309
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 6
Ruhsat Tarihi 09.10.2013
Bağımsız Bölüm 22
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çamlıtepe Mahallesi 123.Cadde(Şehit Cemil Turan Caddesi) Defne Apartmanı No:12A 12D(22nbb) Merkez/Batman

Açıklama

Özellikler: 22 nolu bağımsız bolum projesinde ve mahallinde, binanın zemin katında, batı yönden sağlanan bina girişine göre sağ cephede (123. Cadde cephesinden bakıldığında sağdan 4. sırada) olup, güney, doğu ve batı cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesinde 85 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın yaklaşık 7.9 metre vitrin cephesi ve 10.40 metre dükkan derinliğe sahiptir. Binada ısıtma doğalgaz yakıtı kat kaloriferi (kombi sistem) ile sağlanmaktadır. Otopark olarak yol üzeri alanlar kullanılmaktadır. Tapu vasfı DÜKKANDIR.

Taşınmazın bulunduğu bina 1400,00 m² alanlı arsa üzerine ayrık nizamda IIIB yapı sınıfında, tek bloktan oluşmaktadır. Webtapu ve Batman Belediyesi İmar Arşivinde yer alan projesine göre, bodrum kat + zemin kat + 6 normal kat olarak projelendirilmiştir. Projesine göre Bodrum katında sığınak, daire deposu, kazan dairesi, zemin katında 4 adet dükkan, depo ve bina girişi, 6 normal katların her birinde üçer adet mesken yer almakta olup binada kat irtifak listesine göre toplam 22 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bir adet girişe sahip olan bina girişi yerinde ve projesinde zemin kattan bati yönünden sağlanmaktadır. Dükkan girişleri ise doğu cepheden 123.Cadde üzerinden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri akrilik diş cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı ferforje demir doğrama, yapı giriş holo döşemesi, kat holleri döşemeler, merdiven basamaklan mermer plak kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada asansör mevcuttur. 

Ulaşım: Çamlıtepe Mahallesi, 123.Cadde( Şehit Cemil Turan Caddesi), Defne Apartmanı, No: 12D adresinde yer almaktadır. Konu taşınmaza ulaşım, Bahçeşehir Koleji referans alınarak doğu istikametine Sosin Caddesi boyunca 305 metre ilerlendikten sonra sağ koldan 123.Caddeye girilir. Konu taşınmaz 123.Cadde üzerinde yaklaşık 290 metre sonra sağ kolda yer almaktadır. Taşınmazların bulunduğu konuma yakın Terece Camisi ve Tilmerç Mezarlığı, Dünya Hastanesi, Jiyan Parkı, Yaşar Kemal Parkı, Saadet Uçar Anadolu Lisesi, Çok Amaçlı Spor Salonu bulunmaktadır. Bölgede Genelde 5-8 katli orta ve son dönemlerde inşa edilen binalar ile boş imarlı arsaların oluşturduğu bölgede cadde cepheli parsellerde zemin katları İşyeri, üst katları konut, ara sokaklarda konut amaçlı bir yapılaşma mevcuttur. Bölgenin genel yapılaşma tarzı plancılık keleri ile uyumludur. Bölge yapılaşma yoğunluğu bazında orta seviyededir. Taşınmazların bulunduğu bölge kentsel teknik hizmet altyapısı tamamlanmış olup kamusal hizmetlerde iyi derecede istifade edilmektedir. Taşınmazlara erişim 123.Cadde üzerinde toplu taşıma alternatifleri ve özel araçlarla rahat bir şekilde sağlanmaktadır.

Not: Binaya ait 09.10.2013 tarih ve 150 sayılı yeni yapı ruhsatı vardır. Taşınmaz tapuda Tilmeç Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.